Прийнято Міський бюджет та Програму соціально-економічного і культурного розвитку м. Сєвєродонецька на 2020 рік

23-12-2019

Депутатська більшість 23 грудня на першому пленарному засіданні 76-ї (чергової) сесії міськради під головуванням в.о. міського голови Вячеслава Ткачука прийняла рішення про затвердження Міського бюджету та Програми соціально-економічного і культурного розвитку м. Сєвєродонецька на 2020 рік.

Після затвердження цих важливих для територіальної громади рішень за пропозицією головуючого оголошено про перерву в роботі 76-ї (чергової) сесії Сєвєродонецької міської ради до 24 грудня.

Матеріали та відео по темі:

Рішення сесії №4459 «Про міський бюджет м.Сєвєродонецька на 2020 рік. »

Рішення сесії №4460 «Про затвердження «Програми соціально-економічного і культурного розвитку м. Сєвєродонецька на 2020 рік»»

Депутати Сєвєродонецької міської ради прийняли Міський бюджет та Програму соціально-економічного і культурного розвитку м. Сєвєродонецька на 2020 рік (відео)​

Відбулись бюджетні слухання та презентація проекту міського бюджету на 2020 рік

Під головуванням Ігоря Буткова відбулось засідання постійної депутатської комісії з планування бюджету та фінансів  з приводу розгляду проекту міського бюджету на 2020 рік

Средняя: 5 (2 оценок)