Під головуванням Ігоря Буткова відбулось засідання постійної депутатської комісії з планування бюджету та фінансів  з приводу розгляду проекту міського бюджету на 2020 рік

20-12-2019

20 грудня 2019 року в залі засідань міської ради під головуванням Ігоря Буткова відбулось засідання постійної депутатської комісії з планування бюджету  та фінансів  з приводу розгляду проекту міського бюджету на 2020 рік. В роботі комісії прийняли участь також члени Робочої групи з питань формування проекту рішення про міський бюджет на 2020 рік, депутати міської ради, громадськість міста.

Начальник фінансового управління Марина Багрінцева доповіла основні показники проекту міського бюджету на 2020 рік по доходах та видатках, зосередила увагу присутніх, що вперше за багато років вдалося в проекті міського бюджету передбачити кошти на видатки бюджету розвитку в сумі 40 743, тис.грн, що в 67 разів більше, ніж було затверджено при прийнятті міського бюджету на 2019 рік.

На численні запитання присутніх було надано відповіді та роз’яснення головою комісії Ігорем Бутковим та начальником фінансового управління Мариною Багрінцевою.

За підсумками роботи комісії проект міського бюджету на 2020 року було підтримано та запропоновано внести його на розгляд  виконавчого комітету та міської ради.

Нагадуємо, що завтра, 21 грудня 2019 року  о 13:00 в залі засідань на ІІІ поверсі міської ради відбудуться бюджетні слухання та презентація проекту міського бюджету на 2020 рік.