80 найталановитіших вихованців Сєвєродонецької музичної школи №1 отримали солодкі подарунки

21-12-2019

21 грудня депутат міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Євген Лагунов відвідав дитячу музичну школу №1 та привітав учнівський і викладацький колектив з новорічними та різдвяними святами.

«Це дуже почесна місія – дарувати радість дітям! Від депутатської групи «Сєвєродончани» та нашого лідера Ігоря Буткова вітаю вас, наші найкращі та найталановитіші маленькі творці великого мистецтва, а також викладачі та батьки з наступаючими новорічно-різдвяними святами. Ми бажаємо вам всього самого найкращого – миру, щастя, здоров’я та виконання в ці святкові дні найзаповітніших мрій. Команда Ігоря Буткова підготувала вам у нашому місті на зимові свята цілу низку нових приємних подарунків – це і казкове містечко зісвітловим фонтаном, і ялинка з 3Dсвітлогірляндою, і всілякі новорічні вистави в наших комунальних закладах, на центральних площах і вмікрорайонах та безліч інших приємних речей. Запрошуємо вас на міські свята, де на вас чекають гарний настрій та цікаві сюрпризи і подарунки!» - зазначив Євген Лагунов.

Після привітання депутат міської ради вручив 80-ти найталановитішим вихованцям музичної школи від  депутатської групи «Сєвєродончани» солодкі подарунки, а на завершення зустрічі присутні зробили фото на згадку.

Пізнавально: Яскравою крапкою на культурно-освітньому обрію Луганської області позначений один з найстаріших музичних закладів  в області – Сєвєродонецька дитяча  музична школа №1. Це культурний центр м. Сєвєродонецька, у якому відбувається навчання дітей грі на різних музичних інструментах, співу, музичній граматиці, діти розвиваються культурно та інтелектуально.

З 2003 року директором школи працює Польва Маргарита Дмитрівна.

Учні вчяться на відділах:

1). Фортепіано;

2). Народні інструменти (баян, акордеон, домра, балалайка, гітара);

3). Струнно-смичкові інструменти (скрипка, віолончель);

4). Ударні  та духові інструменти (кларнет, труба, саксофон, флейта, тромбон, ксилофон, барабан, литаври);

5). Теоретичний (клас вокалу)

Учні вивчають предмети:

- спеціальність (гра на інструменті);

- сольфеджіо;

- музична література;

- гра у ансамблях та оркестрах;

- хор;

- предмети за вибором (загальне фортепіано, акомпанемент, ознайомлення з іншими інструментами, музичний театр, ритміка).

У школі функціонують художні колективи:

- хор старших класів;

- хор молодших класів;

- оркестр народних інструментів;

- оркестр духових інструментів;

- камерний оркестр.

Різні ансамблі учнів:

1. Ансамбль домр молодших класів;

2. Ансамбль скрипалів молодших класів;

3. Ансамбль скрипалів старших класів;

4. Ансамбль віолончелістів старших класів;

5. Ансамбль флейт;

6. Ансамбль бандуристів;

7. Ансамбль гітаристів;

8. Ансамбль акордеоністів;

9. Вокальний ансамбль.

А також педагогічні ансамблі:

1. Струнно-смичковий квартет;

2. Ансамбль флейт;

3. Вокальний ансамбль.

Дитяча музична школа №1 має свій гарний концертний зал на 250 місць, у якому відбуваються звітні, святкові концерти.

Учні беруть активну участь у обласних, всеукраїнських, міжнародних  конкурсах.