Привітання з Днем працівників прокуратури від Сєвєродонецької міської ради та її виконавчого комітету

01-12-2016

Шановні працівники прокуратури!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Діяльність прокуратури в усі часи – це, перш за все, забезпечення верховенства закону, захист інтересів суспільства і держави. Саме від вашої ефективної діяльності залежить міцність системи державного управління, захист конституційних прав і свобод громадян, ефективність боротьби зі злочинністю. До вашої роботи завжди були особливі вимоги, і на вас лежить величезна відповідальність.

Зі свого боку міська влада та депутатським корпус готові до подальшої спільної роботи стосовно дотримання соціальних прав громадян та підтримки стабільності в соціально-економічній сфері нашого міста. Ми залишаємося союзниками прокуратури та усіх правоохоронних органів у боротьбі з корупцією - одним з найсерйозніших перешкод на шляху розвитку країни. Сподіваємося, що співробітники прокуратури Сєвєродонецька будуть й надалі зберігати та примножувати кращі традиції служіння Закону, Україні та її народові.

Дякуємо вам за відданість такій важливій і потрібній суспільству роботі. Здоров'я, щастя та благополуччя вам і вашим родинам!

Сєвєродонецька міська рада

Виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради