Привітання з Днем працівників освіти Сєвєродонецької міської ради та її виконавчого комітету

30-09-2016

Шановні освітяни!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Сєвєродонецьк пишається своїм освітнім потен­ціалом. Багато талановитих педагогів, справжніх професіоналів трудяться у Сєвєродонецьку. Рівень освіти в нашому місті – один з найвищих на Луганщині. Сєвєродонецькі учні мають найкращий результат в предметних олімпіадах та за підсумками незалежного зовнішнього оцінювання з основних предметів.

Цей перелік високих показників можна продовжувати, і за всіма ними стоїть повсякденна робота сєвєродонецьких освітян, їх професіоналізм, невичерпна енергія і відданість справі. Сподіваємось, що ви й надалі примножуватимете здобуті надбання. Депутатський корпус та виконавчий комітет міської ради зі свого боку робитимуть все можливе, аби навчальний процес був ефективним.

Ви присвятили своє життя одному з найблаго­родніших занять на землі – вихованню нашого майбутнього. А майбутнє України, без перебільшення, це – наші діти. І саме ви, освітяни, невтомно і наполегливо плекаєте молоде покоління талановитих сєвєродончан, озброюєте учнів знаннями, що допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями. Кожен з вас віддає вихованцям тепло свого серця і частку своєї душі.

Бажаємо всім вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя, взаємо­розуміння з учнями, радощів від успіхів у вашій почесній праці. Хай вдячність і пошана надають вам натхнення на нові звершення!

Сєвєродонецька міська рада

Виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради