Привітання секретаря міськради, в.о. міського голови Пригеби Г.В. з нагоди свята випускників

31-05-2016

Дорогі випускники!

Непомітно промайнули шкільні роки. Залишилися в минулому уроки та іспити, наповнене подіями шкільне життя. За роки навчання в школі ви отримали безцінний багаж знань і досвіду, який обов'язково допоможе вам вибрати правильну дорогу в житті. Сьогодні перед вами відкриваються двері у великий світ з масою можливостей для вибору професії і продовження освіти.

Збережіть в собі бажання до знань і нових відкриттів. Не потрібно боятися труднощів, які будуть зустрічатися на шляху. Долайте їх сміливо! Вірте в себе, не бійтеся приймати рішення, будьте небайдужими і активними. А головне - будьте добрими і чесними людьми.

Нехай ваші успіхи поза школою, працьовитість, ділова і творча ініціатива стануть найкращою подякою вашим сьогоднішнім наставникам - вчителям. Висловлюю щиру вдячність педагогам за високе служіння обраній справі, доброту і щедрість душі. Бажаю всім вчителям міцного здоров'я, бадьорого настрою та нових талановитих учнів.

По собі знаю, з яким хвилюванням прийшли на випускний вечір ваші батьки, скільки душі і серця вклали вони в вас. Скільки зробили для того, щоб підготувати вас до самостійного життя. У цей святковий день від імені виконкому і депутатського корпусу міста висловлюю щиру подяку батькам - за допомогу школі, повсякденні клопоти. А ви, випускники, не шкодуйте добрих і красивих слів для них: вони це заслужили.

Нехай з особистого благополуччя кожного випускника складеться благополуччя і процвітання нашого Сєвєродонецька. Вам, молодим, вершити майбутнє міста і держави!

Щастя вам і удачі. Будьте гідними поваги людьми і радуйте своїми досягненнями у навчанні, роботі, громадському житті. Нехай успіхом закінчуються всі ваші починання! Всього найкращого!

Секретар мыської ради, в. о. міського голови Григорій ПРИГЕБА