Привітання Олександра Стрюка з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку

16-11-2023

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Від імені Сєвєродонецької міської територіальної громади та від себе особисто щиро вітаю журналістів, редакторів, режисерів, операторів, спеціалістів з роботи у соціальних мережах, зв’язківців, технічних працівників з професійним святом.

Ваша діяльність є дуже важливою та відповідальною у сучасному світі , яка допомагає нам бути в курсі подій, залишатися на зв’язку з близькими та друзями, а головне - боротися із загарбником, працювати, розвиватися та навчатися.

З початку повномасштабної військової агресії росії проти нашої країни Ви не припиняли свою роботу, а інформуєте суспільство про події та підтримуєте його дух. Багатьом з Вас доводиться добувати свої репортажі у «гарячих» відрядженнях та часто бачити людське горе. І все це, тримаючи баланс об’єктивності, коли скрізь стільки версій, чуток, фейків і відвертої ворожої брехні.

Ви показали всьому світу звірства окупантів в Україні та донесли до світового суспільства правду про успіхи українського війська та силу народної єдності, виявляли і виявляєте ворожі фейки, зупинили рашистську пропаганду.

Бажаю нашим теле- і радіожурналістам, зв’язківцям не лише сталого зв’язку та легкого ефіру, а й невичерпного джерела натхнення та енергії, здоров’я та добра. І, звісно ж, гарних новин та нашої спільної ПЕРЕМОГИ!

Слава Україні!

Начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації