Артем Лисогор привітав із Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку

16-11-2023

Шановні працівники радіо, телебачення та зв`язку!

Зв’язківець – одна з найбільш затребуваних спеціальностей як у Збройних Силах України, так і під час повернення мирного життя на звільнені території.

Сьогодні ваша звичайна робота: оперативне відновлення мереж, забезпечення доступу до телебачення та радіомовлення, навіть вчасна доставка поштових відправлень межує із героїзмом. Адже ви ризикуєте власними життями, щоб люди не опинились в інформаційному вакуумі, як би того не хотілося агресору.

Окремо дякую тележурналістам та адмінам луганських Інтернет-ресурсів, які щодня нагадують світу, що Луганщина – нескорена!

І наша боротьба триватиме до Перемоги!

Дякую вам за звитяжну працю та вітаю із професійним святом!

Бажаю, щоб ризики у роботі були мінімальними, а технічні можливості для реалізації своїх ідей необмежені! Бережіть себе, аби Луганщина завжди залишалась на зв’язку!

Слава Україні!

Начальник Луганської обласної військової адміністрації

Артем ЛИСОГОР

]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/artem_lisogor_privitav_iz_dnem_pracivn...]]>