Ви тут:

Привітання Олександра Стрюка з Днем працівників освіти

01-10-2023
Категорія: 

Шановні працівники освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади!

Я вітаю Вас з професійним святом!

Дорогі наші вчителі, Ваша справа надважлива на теперішній час. Ви прикладаєте непомірних зусиль для того, щоб навчити і виховати, випустити у дорослий світ наших учнів, наших дітей - майбутнє нашої громади та України. Ви вкладаєте в них серце і душу.

Висловлюю щиру вдячність за Вашу творчу та самовіддану працю, педагогічний талант і майстерність, за прагнення виконувати свою роботу якнайкраще, відповідальне ставлення до свого покликання і безкорисливе добро, яке Ви щоденно віддаєте нашим дітям. 

А ще сьогодні, в День Вашого професійного свята, а також в День Захисників і Захисниць України, День українського козацтва, День створення Української повстанської армії, День територіальної оборони України та свято Покрови Пресвятої Богородиці, хочу сказати Вам одну важливу річ - з початку повномасштабного військового вторгнення російської федерації в Україну, окупації нашої міської громади, евакуації та щоденних терористичних злодіянь ворога, Ви дійсно продемонстрували, які Ви патріоти України, сильні духом та які у Вас великі серця.

Навіть в евакуації Ви знайшли в собі сили продовжувати якісно, творчо та натхненно вчити наших дітей і виховувати їх справжніми українськими патріотами. Завдяки Вам наші учні демонструють надвисокий рівень знань і вмінь на місцевому, обласному, всеукраїнському та навіть закордонному рівнях.

Крім того, серед Вас є Герої-педагоги, а також Ваші рідні та близькі, які у лавах ЗСУ звільняють Україну від російських загарбників, волонтерять та у різний спосіб допомагають своїй армії та країні. Щира вдячність від нас усіх за справжній патріотизм та любов до України!

Впевнений, що і після визволення ми будемо разом відроджувати та покращувати нашу Сєвєродонецьку міську територіальну громаду, Луганщину та Україну.  

Бажаю Вам міцного здоров'я, життєвої сили та енергії, людської вдячності, а головне - миру та найшвидшої нашої Перемоги!

Ще раз зі святом, наші дорогі вчителі!

Слава Україні! Героям слава!

 

Начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації

Олександр СТРЮК

Рейтинг: 
Средняя: 5 (2 оценок)