Привітальні листівки нашим Захисникам і Захисницям: діти з Луганщини у Сєвєродонецькому гумхабі міста Дніпра вітали наших Героїв

01-10-2023

]]>До Дня захисників і захисниць України в Гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської військової адміністрації міста Дніпра пройшла мистецька акція "Малюнок для наших захисників". ]]>

Вихованці гуртка «Чарівний пензлик» під наставництвом викладачки ]]>КПНЗ Сєвєродонецька дитяча художня школа]]> Юлії Боярчук малювали вітальні листівки та писали побажання. Ці малюнки та листівки будуть передані нашим Захисникам та Захисницям із нашою щирою вдячністю і з найгарячишими побажаннями здоров’я та сил, а найголовніше -  найскорішої нашої Перемоги!

Діти у своїх вітальних листівках малювали і писали про свої мрії, надії, відчуття та побажання нашим Героям: "Завдяки нашим Захисникам та Захисницям ми маємо віру в те, що все буде Україна, що буде наша Перемога, що будуть вільні наші міста, наша рідна Луганщина. Поки наші незламні відвойовують кожен клаптик української землі, ми працюємо заради Перемоги та майбутнього наших дітей.

Ви – наш захист, ми – ваша опора в тилу! Ми кожного з вас чекаємо додому! Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав життя за ради свободи українців!

Тримаємо стрій! Все буде Україна!"

]]>Сєвєродонецька міська публічна бібліотека]]>

]]>https://www.facebook.com/Libsed/posts/pfbid0u3gpgC53ngvKftCcFh133zY9zjeP...]]>