Привітання міського голови Валентина Казакова з нагоди Дня визволення Луганської області від німецько-фашистських загарбників

03-09-2018

Шановні ветерани, дорогі земляки!
75 років тому Луганську область було звільнено від німецько-­фашистської окупації, але й сьогодні ми з теплом і любов’ю згадуємо подвиг захисників та визволителів нашого краю.
Ані біль важких втрат, ані радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших батьків, дідів, прадідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні!
Сьогодні це свято наповнилося новим змістом, адже наш народ знову боронить власну державу від зовнішнього агресора, тому ми можемо зрозуміти тих, хто свого часу виганяв окупантів з рідної землі.
У цей світлий для нас день зичу вам миру, здоров’я, довголіття, бадьорості духу, турботи та любові оточуючих, вашим родинам –  благополуччя і процвітання!

З повагою, міський голова В.В. КАЗАКОВ