Представники Держпродспоживслужби і Ради Церков обговорили питання підготовки до Великодніх свят

22-04-2021

Наближаються Великодні свята, які глибоко шанують українці, та до яких готуються заздалегідь. Як провести свята безпечно та не допустити поширення коронавірусної хвороби COVID-19, обговорювали 21 квітня представники Держпродспоживслужби та Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

«В умовах навантаженості на медичну систему та великої кількості людей, які потребують медичної допомоги, дуже важливо провести Великодні свята безпечно, з дотриманням діючих карантинних обмежень», - підкреслила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Серед запропонованих заходів, які обговорювалися під час зустрічі, – проведення святкових богослужінь на вулиці, організація відеотрансляцій, забезпечення дотримання маскового режиму та фізичної дистанції між людьми 1,5-2 метри.

За словами начальника Головного управління Держпродспоживслужби в місті Київ Олега Рубана, напередодні у столиці було здійснено моніторинг дотримання протиепідемічних заходів у церквах та проведено консультації з представниками релігійних організацій щодо безпечної організації свят. З більшістю організацій, що входять до Ради Церков, є повне взаєморозуміння щодо важливості виконання рекомендацій МОЗ та недопущення великого скупчення людей. Як підкреслив Олег Рубан, дотримання простих протиепідемічних правил допоможе запобігти розповсюдженню хвороби та зберегти здоров’я людей.

Нагадаємо, до функцій Держпродспоживслужби входить нагляд за дотриманням протиепідемічних заходів на період карантину з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби.

]]>https://www.kmu.gov.ua/news/predstavniki-derzhprodspozhivsluzhbi-i-radi-...]]>