Почесний консул Литовської Республіки у Сєвєродонецьку опікується питанням забезпечення житлом ВПО з Луганщини

20-08-2022

Почесний консул Литовської Республіки у Сєвєродонецьку Луганської області Робертас Габулас відвідав з робочим візитом Львівську область.

У місті Рава-Руська він провів зустріч з міським головою Іваном Іванусою, під час якої обговорив питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб з Луганської області та допомоги в цьому питанні Литовської Республіки.

Сторони розглянули можливість створення спільного проєкту, який передбачатиме забезпечення житлом ВПО з Луганщини, зокрема, будівництво або відбудова/ремонт існуючих приміщень в громаді за фінансування Литовської Республіки.

Підсумком перемовин стало створення робочої групи для пошуку земельної ділянки та будівель, придатних для облаштування модульного містечка для мешканців Луганщини та інших охоплених війною та окупованих російськими загарбниками регіонів України.

За матеріалом: ]]>https://rava-mr.gov.ua/]]>