Підсумки футзального сезону: в.о. міського голови Вячеслав Ткачук взяв участь в урочистому закритті сезону

26-04-2019

24 квітня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук взяв участь в урочистому закритті чергового сезону з футзальних ігор у Луганської області.

Протягом другого півріччя з листопада 2018 по квітень 2019 року у Льодовому Палацу спорту тривалі запеклі баталії другої ліги чемпіонату України, чемпіонату і кубку Луганській області, турніру серед силових структур і ветеранів, дитячих і шкільних ліг.

24 квітня Льодовий Палац знову приймав учасників сезону. На цей раз не для матчевих зустрічей, а заради відзначення кращих - достойних гравців і організаторів футзальних ігор - за їх вагомий внесок у розвиток і популяризацію футзалу у Луганській області.

На урочистому підбитті підсумків футзального сезону Луганщини були запрошені почесні гості:

- почесний Президент асоціації футзалу у Луганській області Анатолій Івченко;

- голова асоціації футзалу у Луганській області Юрій Кравченко;

- в.о. міського голови Вячеслав Ткачук;

- начальник управління молоді та спорту Луганської ОДА Антон Волохов;

- голова Луганської обласної федерації футболу Ігор Шопін;

- начальник відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради Віталій Невеселий;

- заступник голови Сєвєродонецької федерації футболу Володимир Єрмоленко;

- голова ГО «Думай, працюй  і контролюй», член виконкому асоціації з футзалу Михайло Івонін;

- заступник голови луганського обласного відділення національного Олімпійського комітету України Андрій Блінов;

- голова юнацької футбольної ліги Луганської області Олександр Федотов;

- заступник голови комітету Луганського обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України Андрій Гожедрянов.

Почесний Президент асоціації футзалу у Луганській області Анатолій Івченко подякував всім, хто зробив внесок у розвиток футзалу в Луганській області, та висловив сподівання, що футзал й надалі динамічно розвиватиметься, а цей захід буде проходити рік у рік.

Вячеслав Ткачук, в.о. міського голови Сєвєродонецька, привітав всіх зі святом, з вдалим сезоном ігор і додав: «Вкладена величезна праця у проведення цих чемпіонатів та ігор. Головне - ми розвиваємося. Я радий, що Льодовий об'єднує всі види спорту. І футзал – також у цьому переліку. Я підтримую Анатолія Івченка у тому, щоб зробити традицією в місті Сєвєродонецьку проводити у Льодовому Палаці матчі з футзалу і відзначення найкращих гравців. З боку міськради буде завжди підтримка та допомога в цьому».

Голова асоціації футзалу у Луганській області Юрій Кравченко подякував всім присутнім почесним гостям за внесок у розвиток футзалу в Луганській області та керівництву Льодового: «Без цієї арени нам складно буде розвивати цей вид спорту. Саме завдяки Льодовому футзал набув масовості!»

Після урочистостей почесні гості, організатори, гравці та вболівальники могли ще раз переглянути кращі ігрові моменти футзального сезону на великому екрані та ще раз пережити кожну емоційну мить матчу.