"Діти - майбутнє України"

26-04-2019

24 квітня відбувся Гала-концерт переможців міського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Діти - майбутнє України", який присвячується цього року 85-річчю м. Сєвєродонецька і вже давно перетворився на святкову, знану й очікувану подію для нашого міста та його мешканців.

Фестиваль проводиться з метою формування всебічно розвиненої особистості дитини засобами самодіяльної художньої творчості, відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу, популяризації самодіяльної творчості в дитячих колективах, залучення якомога більшої кількості дітей до участі у творчих масових заходах.

Напередодні святкування 85-ї річниці м. Сєвєродонецька, омріяний і дивовижний світ Творчості подарували рідному місту яскраві, талановиті та неповторні жителі славетної країни Дитинства!

На заході були присутні керівництво Сєвєродонецької міської ради, представники відділу освіти та відділу культури міськради, завідуючі закладами дошкільної освіти, директори закладів загальної середньої та позашкільної освіти, близькі та друзі учасників Гала-концерту, тобто, найрідніші глядачі.

Гала-концерт розпочався з привітального слова почесних гостей. До учасників фестивалю звернувся в.о. міського голови Вячеслав Ткачук зі словами:

«Шановні друзі, дорогі наші діти, учасники сьогоднішнього фестивалю. Я щасливий на цій сцені привітати вас зі святом дитячого мистецтва. Дійсно, цей фестиваль став нашим традиційним загальноміським святом, на якому ми підбиваємо підсумки творчої діяльності за весь навчальний рік. У місті він проходить вже 14-й рік поспіль. Визначаються кращі, яким і підкорюється ця сцена. За кожним колективом, за кожним конкурсантом, за кожною талановитою та обдарованою дитиною стоїть колосальна праця педагогів, керівників, тих людей, які перебувають за лаштунками, які присутні у цьому залі та ще більше хвилюються за своїх вихованців, віддаючи частинку своєї душі. На цій сцені ми бачимо результат їх роботи за цілий рік. Дуже важливо, що ми проводимо таке свято в переддень Дня міста Сєвєродонецька та Дня хіміка. В цьому році місту виповнюється 85 років, і цей Гала-концерт - і є початком нашого великого марафону, марафону свята до нашого ювілею. Спасибі всім велике, що підготували наших дітей, удачі, успіхів нашим творчим колективам, здоров'я, творчої наснаги та всіх благ!».

А начальник відділу освіти Лілія Талдонова, звертаючись до учасників фестивалю, сказала: «Дорогі діти, завжди дуже приємно спостерігати за вашою творчістю, яка щорічно все більше і більше розкриває ваш талант. Вдвічі радісно, що поруч з вами на шляху до творчості ваші батьки і педагоги. Людина, яка займається творчістю - це дуже працьовита людина, людина - творець і яка прагне до досконалості. Будьте завжди такими і спасибі вам за вашу працю».

Дитячі та юнацькі творчі колективи і солісти міських навчальних закладів на фестивалі  представили свої таланти в чотирьох номінаціях: вокальний, інструментальний, хореографічний та розмовний.

Поєднавши в собі виступи талановитих юних виконавців — солістів, ансамблів, хореографічних колективів та оркестрів — цікаві номери, немов перли, переливалися барвами звуків і об’єднались у свято музики.

Щирі слова, відверті зізнання та найкрасивіші мрії учасників були втілені в кожному з художніх номерів. Шквали овацій, потік нестримних позитивних емоцій панували під час виступу вокальних та хореографічних колективів.

Свято завершилося нагородженням переможців фестивалю кубками, дипломами, грамотами, цінними подарунками від відділу освіти і відділу культури Сєвєродонецької міської ради за наступними номінаціями:

1. «Вокал»;

2. «Хореографія»;

3. «Інструментальний жанр»;

4. «Розмовний жанр» - твори виключно жартівливого характеру;

5. «Авторські вірші» - за тематичною спрямованістю «Рідне місто. Рідний край»;

6. «Зіркове дошкілля» (для вихованців закладів дошкільної освіти).

За зайняте перше місце переможцями міського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Діти - майбутнє України» стали:

- танцювальний ансамбль «Росинка» (дошкільного навчального закладу № 22 «Лелека», керівник – Валентина Нагайцева);

- танцювальний ансамбль «Росиночка» (дошкільного навчального закладу № 38 «Росинка», керівник – Ольга Москальова);

учениці 1-ї школи (керівник – Олена Колпакова):

- Козюберда Анастасія;

- творче тріо – Калашник Анна, Мільшина Кароліна, Смалій Ліна;

учні Борівського навчально-виховного комплексу:

- Бучков Кирило (керівник – Тетяна Музиченько);

- та Вокальний ансамбль «Кантабіле» (керівник – Наталія Веровенко);

- Отченашенко Дарина (учениця багатопрофільного ліцею, керівник – Світлана Солодка);

- Решетняк Матвій (учень 17 школи, керівник – Людмила Тимощук);

- вокальний ансамбль «Квіти України» (школа № 6, керівник – Наталія Шетілова);

- Русс Катерина (учениця 18 школи, керівник – Тетяна Аляб'єва);

колективи дитячо-юнацького комплексу «Юність»:

- Шоу-студія «Експромт» (керівник – Віра Бондарева),

- Хореографічний ансамбль «Ровесник» (керівник – Олена Стояновська),

- колектив сучасного танцю «Деймос» (керівник – Тетяна Самійленко);

колективи Центру дитячої та юнацької творчості:

• хореографічний колектив «ДIАМАНТ» (керівник – Наталiя Котелевська),
  • Булатова Анастасія - вихованка театрального гуртка «ТАНДЕМ (керівник – Інна Жорні),
  • зразковий хореографічний колектив «ГРАН-ПРІ» (керівник – Світлана Росадкіна),
  • зразковий оркестр народних інструментів (керівник – Людмила Осколкова),
  • зразковий дитячо-юнацький вокальний ансамбль «Усмішка» (керівник – Ольга Панаріна).

Також отримали кубки, дипломи, грамоти, цінні подарунки від відділу освіти і відділу культури Сєвєродонецької міської ради і учасники фестивалю, які зайняли ІІ та ІІІ місця.

Вітаємо переможців! Бажаємо невичерпної наснаги, творчих злетів у майбутньому та перемог!

Средняя: 5 (3 оценок)