Підготовка до проведення міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

18-02-2022

17 лютого у Сєвєродонецькому міському Центрі національно-патріотичного виховання , туризму та краєзнавства учнівської молоді відбулось засідання членів міського штабу з організації та проведення в 2021-2022 н.р. міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

В обговоренні питань, пов’язаних з особливостями проведення  випробувань військово-спортивного, творчого та інтелектуального спрямування роями закладів освіти в 2021-2022 н.р. взяли участь заступник військового комісару - начальник сектору комплектування Луганського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Сергій Попсуй, начальник Об’єднаного центру Цивільно-військового співробітництва м.Сєвєродонецька, підполковник Роман Янголь, начальник відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ВЦА Юрій Кузьменко, головний спеціаліст Управління освіти Сєвєродонецької міської ВЦА Наталія Гаввіна, директор Сєвєродонецького  міського Центру національно - патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді Лариса Борисова, Наказний Отаман Луганського округу СКО України, представник ЦК ТСО  України в Луганській  області, голова Луганської  обласної організації  ТСО України, генерал-майор Геннадій Марченко, керівник міського методичного об’єднання вчителів фізичної культури та навчального предмету «Захист України» Валерій Коцюруба, голова ГО «Дитячого військово- патріотичного клубу «Каскад»» Сергій Бондар, методист Сєвєродонецького  міського Центру національно -  патріотичного виховання, туризму та краєзнавства Марина Терешкова, заввідділом Сєвєродонецького  міського Центру національно - патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді - координатор Гри Вікторія Гуржій.

Учасники засідання визначились з програмами випробувань для роїв різної вікової категорії («Новаки - козачата», «Джури»,  «Молоді козаки»), місцем та характером проведення заключного етапу - Таборування, складом таборової старшини та суддівської колегії, датою та місцем проведення урочистої церемонії  нагородження учасників міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Управління освіти Сєвєродонецької міської ВЦА