Підбито підсумки участі роїв середньої вікової групи у рамках ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

06-06-2023

Для роїв середньої вікової групи, як і для старшої та молодшої вікових груп,  завершились змагання в рамках ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі – Гра), що проводились під егідою Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації та Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.

Сєвєродонецьку міську територіальну громаду представляли: рій «Соколята» (СЗШ № 6), рій «Чайки» (Ліцей «ЮВЕНЕС»), рій «Східна фортеця» (СЗШ № 14).

У  рамках ІІ (обласного) етапу Гри  проведено наступні змагання за видами та конкурси:

-  Книга звитяг;

-  візитівка рою «Ватра»;

-  інтелектуальна гра-вікторина «Відун»;

-  комплексний конкурс з туристсько-спортивної підготовки (питання з конкурсів «Тактична гра на місцевості з елементами топографії та орієнтування «Теренова гра», «Таборування», «Рятівник»);

-  конкурс «Фізична підготовка».

За результатами всіх  випробувань у середній віковій групі  ІІ місце посів рій «Чайки» (Ліцей «ЮВЕНЕС»), рій «Східна фортеця» (СЗШ № 14) здобув ІІІ місце.

Вітаємо і щиро дякуємо всім роям – учасникам, педагогам, батькам, керівникам закладів освіти за активну участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)!

Дякуємо Сєвєродонецькому міському Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді за супровід наших роїв!

Також щиро дякуємо Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Луганському обласному центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства за створення відповідних умов щодо участі роїв  у випробуваннях військово-спортивного, туристсько-краєзнавчого, культурно-інтелектуального та патріотичного спрямування, професійне суддівство, партнерські відносини!

Бажаємо всім успіхів!

Бажаємо всім миру!

УСЕ  БУДЕ УКРАЇНА!

Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації