Перше у 2020 році засідання виконкому

13-01-2020

Перше у 2020 році засідання виконкому відбулось 13 січня. Провів його в.о. міського голови Вячеслав Ткачук. Члени виконкому розглянули понад 30 питань порядку денного – з усіх прийнято відповідні рішення.

На засіданні взято до відома інформацію про стан військового обліку на території міста 2019 рік і серед іншого затверджено склад комісії з питань перевірки стану ведення військового обліку в селищних радах, на підприємствах, установах та організаціях міста Сєвєродонецька на 2020 рік.

Членами виконкому прийнято рішення про проведення міських заходів, присвячених Дню Соборності України (Дню Злуки), 77-й річниці з дня визволення м. Сєвєродонецька від німецько-фашистських загарбників.

Розглянувши матеріали, надані комісією з підведення підсумків конкурсу на кращий проект пам’ятника «Героям Чорнобиля» у м. Сєвєродонецьку, виконкомом затверджено рішення комісії про визнання переможцем конкурсу проект під девізом «Журавлик», автор – Громадська організація «Ветерани Чорнобиля м. Сєвєродонецька» (голова – Алевтина Фіалковська) та вирішено присудити переможцю конкурсу премію у сумі п’ять тисяч гривень.

Серед іншого встановлено режим роботи та присвоєно адреси деяким об’єктам, внесено зміни до складів деяких комісій, продовжено терміни дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами, прийнято низку рішень про захист прав дітей тощо.