Новорічно-різдвяні святкування у мікрорайонах Сєвєродонецька продовжуються

13-01-2020

12 січня в 75-му мікрорайоні Сєвєродонецька для дітей та дорослих відбулася новорічно-різдвяна розважальна програма. Святкування в мікрорайонах Сєвєродонецька проходять завдяки команді Ігоря Буткова – лідера депутатської групи «Сєвєродончани». З початку нового року це вже дев’яте подібне свято, яке проводиться на локальній території. А взагалі традиція проводити подібні заходи в мікрорайонах на новорічно-різдвяні свята у Сєвєродонецьку та селищах, що знаходяться на території міської ради, започаткована Ігорем Бутковим близько десяти років тому та проходить щорічно.

Цього разу в 75-му мікрорайоні для дітей і дорослих було влаштоване справжнє розмаїття розваг: пісні, хороводи, танці, конкурси та шоу аніматорів від міського Палацу культури.

Депутат міської ради, заступник керівника депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко, який завітав на свято, звернувся до присутніх: «Від імені депутата міської ради Ігоря Буткова, від імені його команди я хочу вас привітати з новорічно-різдвяними святами. Бажаємо вам миру, здоров’я, благополуччя, достатку та удачі!»

Розважальна програма проходила весело та цікаво. Після кожного конкурсу, танцю чи хороводу найактивніші учасники від самих наймолодших до самих найстарших отримували призи та подарунки, а на завершення заходу всі діти, які завітали на захід отримали солодощі.

Як зазначила мешканка 75-го мікрорайону Надія Павлівна, їх та її знайомим свято надзвичайно сподобалося, а особливо в захваті від програми та подарунків були діти: «Дякуємо Ігорю Миколайовичу Буткову від усіх мешканців нашого мікрорайону за свято для нас та наших діточок. Я знаю, що подібні новорічні свята щороку організовуються в багатьох частинах Сєвєродонецька. Це дуже добре, що наша сєвєродонецька влада проводить їх. Не всі мешканці мають змогу дістатися на центральну ялинку. А сьогодні для нас була влаштована така прекрасна програма, ще і я з донькою та онуком отримала призи та подарунки. Спасибі за турботу про нас!»

Средняя: 5 (2 оценок)