Переселенка із Сєвєродонецька Дар’я Лисинська: "Ми тікали не в таких жахливих умовах, як люди з Херсону. Тому ми вирішили, звісно, допомагати"

09-06-2023

]]>У Полтаві збирають допомогу для людей із Херсонщини, які постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС. За добу полтавці принесли майже тонну різних продуктів, повідомив Суспільному секретар Полтавської міської ради Андрій Карпов.]]>

Переселенка із Сєвєродонецька Дар’я Лисинська принесла воду до палацу дозвілля у Полтаві.

"Сьогодні водичку принесла, а так дізналася що ще треба, будемо ще приносити.Знаємо, що це таке. Ми тікали не в таких жахливих умовах, як люди з Херсону. Тому ми вирішили, звісно, допомагати", — каже Дар’я Лисинська.

"Менше ніж за добу полтавці зібрали вже майже тонну різних продуктів. Я сподіваюся, що завтра, якщо набереться вантаж (щоб заповнити вантажівку), то завтра вже відправити першу вантажівку на допомогу", — говорить Андрій Карпов.

У Полтаві збирають допомогу для жителів Херсонщини

30 продуктових наборів та засобів гігієни від благодійного фонду привіз Андрій Сідєльніков.

"У нас була можливість привезти гуманітарну допомогу – продуктові набори та передати людям, які цього потребують. Це цукор, це олія, це гречка, це туалетний папір, це засоби гігієни. Одного набору вистачить на два тижні точно", — каже житель Полтави Андрій Сідєльніков.

У Полтаві збирають допомогу

"З друзями зібрали трохи коштів і придбали корм для тварин, для котів та собак. Також закупили воду і привезли сьогодні у палац дозвілля «Листопад»", — каже жителька Полтави Вікторія Крекотень.

У Полтаві збирають допомогу для жителів Херсонщини

Як повідомив Андрій Карпов, для жителів Херсонщини збирають: продукти швидкого приготування та тривалого зберігання, корм для тварин, газована вода та одноразовий посуд. Приймають допомогу у палаці дозвілля "Листопад" на вулиці Соборності, 58, у Полтаві.

"Ми зараз екстрено робимо те, що можемо. Я думаю, на вівторок (13 червня – ред.) я зберу позачергову сесію і, окрім військових питань, винесемо питання, можливо, ми або придбаємо за запитом те, що нам надіслали для херсонців, або передамо субвенцію", — говорить секретар міської ради.

За матеріалом: Суспільне - ]]>https://suspilne.media/501502-u-poltavi-zbiraut-dopomogu-dla-ziteliv-her...]]>

Матеріал по темі:

Надіслати допомогу постраждалим від підриву росіянами дамби Каховської ГЕС мешканцям Херсонщини можна безкоштовно "Новою поштою"