ПЕРЕМАГАЄ не той, хто сильніший, а ТОЙ, ХТО ГОТОВИЙ ЙТИ ДО КІНЦЯ!

29-11-2021

В запеклій та безкомпромісній спортивній боротьбі було визначено переможця змагань з волейболу на першість серед збірних команд військових частин оперативно-тактичного угруповання «Північ», проведеного з нагоди Дня Збройних Сил України.

На спортивному майданчику не було рівних команді 79-ї ОДШБр, яка в драматичному та напруженому фінальному протистоянні виборола ПЕРШЕ місце, здобувши перемогу над своїми побратимами воїнами-десантниками 95 ОДШБр - вони посіли ДРУГЕ місце.

ТРЕТЄ місце зайняла команда 30-ї окремої механізованої бригади імені Костянтина Острозького.

Високий рівень гри та фізичної підготовки показали й інші учасники фіналу, зокрема команди ОТУ «Північ», 140-го батальйону морської піхоти та 26-ї артилерійської бригади імені генерала-хорунжого Романа Дашкевича.

Війські відмітили професійний рівень суддівства арбітрів змагань Андрія Микитченка, Дарини Задорожньої та Сергія Савоніка, які забезпечили безумовне дотримання заходів безпеки всіма учасниками змагань.

Командування оперативно-тактичного угруповання «Північ» висловило подяку керівнику Сєвєродонецької міської ВЦА Олександру Стрюку та директору КДЮСШ-4 Сергію Чумаку за надання арени Сєверодонецького льодового Палацу спорту для проведення турніру.

Також воїни-захисники подякували спонсорів змагань, які сприяли закупівлі нагородної продукції та спортивного інвентарю переможцям змагань: Олегу Кострякову та Володимиру Курило.

Напередодні Дня Збройних Сил України проводитимуться фінальні змаганнях в командуванні Об’єднаних сил. Тож сподіваємося, що волейболісти-переможці з 79-ї ОДШБр покажуть свій командний дух, високу спортивну майстерність та зіграність й здобуде перемогу.