Ви тут:

Патріотичний флеш-моб "Ми з України" для дітей родин-переселенців із Сєвєродонецька проведено на Черкащині

19-04-2023
Категорія: 

У світле свято Великодня серця людей наповнюються радістю та надією на краще майбутнє, яке можливе лише тоді, коли всі будуть робити добрі справи та допомагати іншим. Так думають волонтери Черкаського державного бізнес-коледжу, які не зупиняються на своїх зусиллях, щоб робити добро разом.

15 квітня волонтери Черкаського державного бізнес-коледжу відвідали санаторій "Мошногір’я", щоб привітати там родини переселенців із м.Сєвєродонецьк з нагоди Світлого Воскресіння та провести для 24 діток різноманітні патріотично-розважальні заходи.

Активісти Студентської ради бізнес-коледжу та викладачі організували для дітей патріотичний флеш-моб «Ми з України» та великодній розважально-пізнавальний квест.

У рамках заходу було проведено багато цікавих активностей, що допомогли родинам відчути особливу атмосферу: майстер-класи з писанкарства та виготовлення великодніх фігурок з різних матеріалів, музичні виступи та аквагрим.

На завершення заходу, сім’ям, які стали вимушено переміщеними з окупованих територій, подарували святкові пасхи від місцевого виробника та разом зробили спільні пам'ятні світлини.

Слід зазначити, що влада, бізнес та пересічні мешканці Черкащини постійно надають всіляку допомогу людям, які змушені покинути рідні доміки внаслідок військового вторгнення росії та тимчасової окупації агресором частини наших територій.

 

 

 

За матеріалами: Черкаський державний бізнес-коледж - ]]>http://www.csbc.edu.ua/fullnews.php?news=1935]]> та 18000 - ]]>https://18000.com.ua/strichka-novin/fajno-market-privitav-ditej-peresele...]]>

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)