Ви тут:

На порталі Е-ветеран можна отримати вичерпну інформацію щодо питань послуг, пільг, гарантій та надання статусів

19-04-2023
Категорія: 

Українські ветерани, члени їхніх сімей та родини загиблих Воїнів мають змогу повноцінно користуватися сучасним цифровим інструментом інформування та надання кваліфікованих послуг, що розробило Мінветеранів.

Про це повідомила заступник Міністра у справах ветеранів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тетяна Калита в ефірі програми “Сніданок з 1+1”.

 

На інформаційному порталі ]]>Е-ветеран]]> (]]>eveteran.gov.ua]]>) можна отримати вичерпну інформацію щодо питань соціального захисту, про надання статусів, а ідентифікувавшись за допомогою електронного підпису – скористатися цифровими ветеранськими послугами.

“Будь-хто, хто хоче зрозуміти та розібратися, на які послуги він має право, на що йому спиратись, які документи потрібні для цього – на сайті ]]>eveteran.gov.ua]]> можна отримати вичерпну інформацію щодо надання статусів, питань надання послуг, пільг, гарантій. Це стосується не лише ветерана, а й членів його родини”, – зазначила заступник Міністра.

Інформаційний портал має належний захист безпеки, наразі фахівці Мінветеранів працюють над розширенням та удосконаленням надання цифрових ветеранських послуг.

“Основне – це інформаційна складова: яким чином, які послуги можна отримати в тому чи іншому регіоні, адже у кожній громаді є безпосередньо свої надавачі послуг”, – розповіла Тетяна Калита.

 

За матеріалом: ]]>Міністерство у справах ветеранів України]]> - ]]>https://mva.gov.ua/ua/news/tetyana-kalita-na-portali-e-veteran-mozhna-ot...]]>  

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)