Основні розглянуті питання першого пленарного засідання 74-ї сесії Сєвєродонецької міської ради

04-12-2019

4 грудня під головуванням в.о. міського голови Вячеслава Ткачука проведене перше пленарне засідання 74 (чергової) сесії Сєвєродонецької міської ради, під час якої розглянуто близько 100 питань.

Першочергово депутатами розглянуті бюджетні питання: звіт щодо виконання міського бюджету м. Сєвєродонецька за 9 місяців 2019 року та внесення змін до міського бюджету м. Сєвєродонецька на 2019 рік.

Затверджено низку програм на 2020 рік:

- Розвитку малого і середнього підприємництва в м. Сєвєродонецьку;

- Надання шефської допомоги військовій частині А3488;

- Діяльності і розвитку Управління охорони здоров'я Сєвєродонецької міської ради;

- Захисту населення і території м.Сєвєродонецька від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру;

- Приватизації (відчуження) об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька;

- Інформатизації Сєвєродонецької міської ради;

- Діяльності і розвитку КНП «Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги», «Консультативно-діагностичний центр», «Міська стоматологічна поліклініка» Сєвєродонецької міської ради.

Внесені зміни до міських цільових програм «Турбота»,  з благоустрою на території міста Сєвєродонецька та до Програми відчуження об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька на 2019 рік.

Також депутатами затверджені «Положення про Реєстр територіальної громади міста Сєвєродонецьк» та «Положення про місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення міста Сєвєродонецька».

Затверджена штатна чисельність працівників КДЮСШ №4 та нова редакція Статуту КДНЗ (ясел-садка) комбінованого типу № 12 «Малюк».

Депутатами прийняте рішення про надання в безоплатне користування приміщень закладів загальної середньої освіти для розміщення гуртків, секцій, творчих об'єднань закладів позашкільної освіти відділу освіти міськради.

На баланс відділу освіти міськради депутати своїми рішеннями передали витрати по закінчених будівництвах об'єкти «Капітальний ремонт КДНЗ № 43» та «Будівництво павільйону КДНЗ (ясла-садок) загального розвитку № 45 «Джерельце» (смт. Борівське). А на баланс КП «Сєвєродонецькліфт» безоплатно передано витрати по закінченому будівництву об'єкту «Будівництво світлофорного об'єкту (пер. вул. Єгорова – вул. Об'їзна)».

Прийняте рішення про визначення порядку здійснення нарахування взаєморозрахунків між споживачами та комунальними підприємствами.

Внесені зміни до рішення Сєвєродонецької міської ради від 18.05.2017 року № 1398 «Про згоду на безоплатну передачу з комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька Луганської області у державну власність до сфери управління ДСА України об'єкту нерухомого майна (бульвар Дружби Народів, буд. 19).

Затверджений Звіт про виконання Плану заходів на ІІІ квартал 2019р. щодо використання амортизаційних відрахувань за квітень-червень 2019р., наданого концесіонером – ТОВ «ТАУН СЕРВІС».

Прийняті рішення про затвердження Статуту комунального підприємства «Сєвєродонецький інфоцентр» в новій редакції та про збільшення його статутного капіталу.

Затверджено Положення про громадську раду при Сєвєродонецькій  міській раді.

За ініціативи депутатської групи «Сєвєродончани» прийняте звернення до Генерального прокурора України, Ради національної безпеки і оборони України, голови Луганської обласної державної адміністрації Сергія Гайдая, народних депутатів України Олексія Кузнєцова, Максима Ткаченка, Юлія Іоффе, Сергія Дунаєва, Вікторії Гриб щодо притягнення до відповідальності осіб, винних в організації підкупу виборців.

Інші прийняті рішення стосувалися «земельних» питань: припинення права, продаж, передача в оренду, власність та постійне користування земельних ділянок; внесення змін до договорів оренди землі, поновлення договорів оренди землі; надання дозволів на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості); зміни цільового призначення земельних ділянок; надання згоди на відновлення меж; затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності.

Після розгляду основних питань, головуючим на сесії секретарем міської ради, в.о. міського голови Вячеславом Ткачуком було запропоновано  та проголосовано депутатами зробити перерву в роботі  74-ї чергової сесії до 19 грудня 2019 року.

Більш докладно з прийнятими рішеннями 74-ї сесії міськради можете ознайомитись найближчим часом в розділі «Нормативна база - Архів рішень сесій міської ради» та в наступних матеріалах офіційного сайту Сєвєродонецької міської ради.