Ви тут:

Основні розглянуті питання 77-ї (позачергової) сесії Сєвєродонецької міської ради

23-01-2020
Категорія: 

22 січня під головуванням в.о. міського голови, секретаря міської ради Вячеслава Ткачука проведено 77-му (позачергову) сесію Сєвєродонецької міської ради. Розглянуто близько 120 питань.

Депутатами внесено зміни до міського бюджету - видатки бюджету розвитку збільшено на 39 019 231 грн., що надає можливість до суттєвих позитивних змін в сфері економічного та соціального розвитку територіальної громади Сєвєродонецька. Про зміни до міського бюджету читайте у матеріалі «У Сєвєродонецьку команда Ігоря Буткова прийняла низку важливих змін до міського бюджету на 2020 рік».

Затверджено більше двадцяти міських програм: «Капітального будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів інфраструктури міста Сєвєродонецька», «Благоустрою на території міста Сєвєродонецька», «Дитячі майданчики м. Сєвєродонецька», «Поводження з безпритульними тваринами та регулювання їх чисельності в м. Сєвєродонецьк», «Світлофори м. Сєвєродонецька», «Фонтани м. Сєвєродонецька», «Реконструкція системи теплопостачання мікрорайону МЖК «Мрія» м. Сєвєродонецька», «Відновлення та розвитку центрального парку культури та відпочинку м. Сєвєродонецька», «Утримання озер м. Сєвєродонецька», «Капітального ремонту каналізаційних колекторів господарсько-побутових стоків м. Сєвєродонецька», «Розвитку та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства м. Сєвєродонецька», «Утримання та поточного ремонту доріг, внутрішньоквартальних проїздів та вулиць м. Сєвєродонецька», «Функціонування системи відеоспостереження м. Сєвєродонецька», «Сприяння здійсненню повноважень органами самоорганізації населення на території Сєвєродонецької міської ради», «Контактний центр оперативного реагування на проблеми територіальної громади м. Сєвєродонецька «Служба 05»», «Забезпечення функціонування комунальних підприємств, що надають житлово-комунальні і інші послуги та підпорядковані Сєвєродонецькій міській раді», «Утримання кладовищ м. Сєвєродонецька та прилеглих селищ», «Ліфти м. Сєвєродонецька», «Відновлення, реконструкції та будівництва мереж зовнішнього освітлення м. Сєвєродонецька та прилеглих селищ», «Розвиток ринку земель у м. Сєвєродонецьку», «Розроблення містобудівної документації на території  Сєвєродонецької міської ради» на 2020 рік.

Погоджено нові редакції «Міської цільової програми забезпечення функціонування комунальних підприємств, що надають житлово-комунальні і інші послуги та підпорядковані Сєвєродонецькій міській раді» та «Міської цільової програми поводження з безпритульними тваринами та регулювання їх чисельності в м. Сєвєродонецьк».

Депутатами заслухано звіти про виконання «Міської соціальної цільової програми сприяння здійсненню повноважень органами самоорганізації населення на території Сєвєродонецької міської ради за 2019 рік».

Внесено доповнення до рішення 56-ї сесії міської ради від 09.01.2019 року № 3045 «Про затвердження «Програми капітального будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів інфраструктури міста Сєвєродонецька на 2019 рік».

Прийняте рішення про внесення змін до Концесійного договору № 1 від 02.07.2009 року на об’єкт комунальної власності територіальної громади м.Сєвєродонецька Луганської обл. - цілісний майновий комплекс КП «Сєвєродонецькводоканал».

Погоджено Розрахунок амортизаційних відрахувань за жовтень-грудень 2019 р. та Плану заходів на I квартал 2020 р. щодо використання амортизаційних відрахувань за жовтень-грудень 2019 р. на відновлення основних фондів, наданих концесіонером – ТОВ «ТАУН СЕРВІС».

Внесенні зміни до рішення 74-ї (чергової) сесії Сєвєродонецької міської ради сьомого скликання від 04.12.2019 року № 4328 «Про затвердження Програми приватизації (відчуження) об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецьк на 2020 рік».

Депутати прийняли рішення про збільшення статутного капіталу КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго», затвердили нову редакцію статуту підприємства та надали дозвіл на придбання майна.

Збільшено статутний капітал і КП «Сєвєродонецькводоканал» та затверджена нова редакція його статуту.

Скасоване рішення Сєвєродонецької міської ради від 19.12.2019 року №4451 «Про безоплатну передачу майна котельні 71 мікрорайону, що є власністю територіальної громади м. Сєвєродонецька Луганської області, з балансу КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» на баланс КП «Сєвєродонецький інфоцентр».

Затверджена програма придбання необхідного пожежно-технічного обладнання і спорядження 12-й державній пожежно-рятувальній частині Головного управління ДСНС України у Луганській області та з балансу Сєвєродонецької міської ради на баланс частини передається  радіостанція базова Motorola DM4600E.

Прийняте рішення про безоплатну передачу витрат з капітального ремонту фонтану Міського палацу культури м. Сєвєродонецьк та передачу з комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька, в особі Сєвєродонецької міської ради у власність державі, в особі Луганської обласної державної адміністрації земельної ділянки за адресою: м.Сєвєродонецьк, вулиця Промислова, 24а.

Затверджено План–графік проведення заходів з відстеження результативності регуляторних актів на 2020 рік, прийнятих Сєвєродонецькою міською радою.

Прийнято ставки відрахування до міського бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами на 2020 рік.

Позитивно розглянуте питання введення додатково штатних одиниць до штатного розкладу Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею.

Прийняте рішення щодо перерозподілу педагогічних ставок між загальним та спеціальним фондом в школах естетичного виховання м. Сєвєродонецька, підпорядкованих відділу культури міської ради.

Затверджено План роботи Сєвєродонецької міської ради та її виконавчих органів на 2020 рік і звіт про виконання Плану роботи Сєвєродонецької міської ради та її виконавчих органів за 2019 рік.

Встановлено розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів бюджету міста та коштів підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності міста.

За ініціативи голови постійної депутатської комісії з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища та розвитку селищ Олени Буткової прийняте рішення про встановлення пільг із сплати земельного податку на 2020 рік на території Сєвєродонецької міської ради, згідно з КОАТУУ 4412900000 та щодо капітального ремонту будівлі та підвальних приміщень, приміщень І-го поверху жіночої консультації № 1 за адресою: м.Сєвєродонецьк, пр.Космонавтів, 9.

Затверджено Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі перехрестя вул. Новікова  –  просп. Центральний.

Інші «земельні» питання стосувалися передачї у власність, постійне користування, оренду, припинення права користування земельних ділянок, поновлення та внесення змін до договорів оренди землі, затвердження та надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, технічної документації, надання згоди на поділ земельних ділянок, відновлення їх меж.

Затверджена угода про економічне та культурне співробітництво між містами Сєвєродонецьк та Чернігів.

Прийнято на 77-й (позачерговій) сесії Сєвєродонецької міської ради звернення:

- до ректора Національного технічного університету «Харківський політехнічний Інститут» щодо займання посади завідувача кафедрою технології неорганічних речовин, каталізу та екології міським головою Сєвєродонецька Казаковим Валентином Васильовичем;

- до Національного Антикорупційного бюро України та Національного Агентства запобігання корупції щодо незаконного сумісництва міського голови Сєвєродонецька Казакова Валентина Васильовича;

- до голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. з приводу заяв у Верховній Раді народного депутата Сергія Шахова;

- до Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області щодо брутального порушення регіональним органом державної влади Луганської області Європейської хартії місцевого самоврядування;

- до Асоціації міст України щодо брутального порушення регіональним органом державної влади Луганської області Європейської хартії місцевого самоврядування.

- до Голови партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка та до Голови політради партії "Опозиційний блок" Бориса Колеснікова.

Більш докладно з прийнятими депутатами рішеннями ви можете ознайомитися на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради в підрозділі «Архів рішень сесій міської ради» розділу «Нормативна база».

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (4 оценок)