Оперативна інформація щодо деокупації Луганської області від російських загарбників станом на ранок 12.01.2023

12-01-2023

Атаки росіян відбиті біля Кремінної та Стельмахівки, у Марківці для поранених окупантів облаштували додаткові 100 ліжко-місць, у жителів захоплених міст та сіл вимагають видаляти з телефонів українські банківські застосунки.

Окупанти хочуть максимально обмежити користування гривнею серед місцевих мешканців.

Тому вони посилили поліцейсько-адміністративний режим та активно перевіряють громадян.

Проводять рейди та перевірку телефонів на блокпостах. Ці заходи все частіше видаються неефективними, відтак окупаційні адміністрації вирішили витягнути хоч якусь користь для себе.

Тепер під час перевірок телефонів в людей вимагають видаляти додатки українських банків, зокрема Ощадбанку, Приватбанку та Монобанку.

В лікарнях захоплених міст та сіл вже не вистачає місць навіть російським військовим, не кажучи вже про цивільних.

Поранені прибувають і надалі, тому станом на 9 січня у місцевій лікарні Марківки додатково розгорнуто 100 ліжко-місць.

Тим часом в Луганську під потреби захворілих від куль ЗСУ росіян в будівлі обласної лікарні переоблаштували навіть актову залу.

Пораненими зайняті навіть коридори.

Аби лікувати їх росіяни звозять медиків з різних регіонів рф.

Роботи в них не меншає, бо лише за 11 січня підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів поблизу Стельмахівки і Кремінної.

На Куп’янському напрямку ворог обстріляв район Стельмахівки.

На Лиманському напрямку під вогневе ураження росіян потрапили Макіївка, Площанка, Невське, Червонопопівка, Кремінна, Кузьмине і Діброва.

Авіація Сил оборони протягом минулої доби завдала двадцять ударів по районах зосередження ворога, а також три удари по позиціях його зенітно-ракетних комплексів.

Наші воїни збили гелікоптер Ка-52, а також два розвідувальних БпЛА типу «Орлан-10».

Українські ракетники і артилеристи уразили ворожий пункт управління, сім районів зосередження живої сили та три склади боєприпасів загарбників.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0YD2BSgmmPqGMLvnMM3uaZiWMHRmN...]]>