Ви тут:

“Ми відродилися”: як працює лікарня з Сєвєродонецька у Дніпрі

12-01-2023
Категорія: 

У Дніпрі вже пів року працює Сєвєродонецька лікарня. За цей час у закладі допомогли понад 5 тисячам пацієнтів. Прийом ведуть терапевти, кардіологи, гастроентерологи, лор, а наприкінці минулого року почали робити перші операції.

Репортаж ]]>Суспільного Дніпро]]>.

 

Переселенка з Сєвєродонецька Алла прийшла до лікаря зі скаргами на гіркоту в роті. Гастроентерологиня призначила декілька аналізів.

"Гарна лікарка, направила на УЗД, обстежилася, призначила лікування. Навіть зручніше, ніж в Сєвєродонецьку", – говорить пацієнтка.

"Ми відродилися". Як працює лікарня з Сєвєродонецька в Дніпрі

На прийомі в лікарні. Суспільне Дніпро

"Ми маємо нове приміщення й сучасне обладнання"

Лікарню релокували з Сєвєродонецька. Майже усі медики та персонал теж з Луганщини. Серед них – і гастроентерологиня Марина. Розповідає: після переїзду відчувала себе покинутою.

"У нас була дуже гарна лікарня, і дуже складно відчувати себе викинутим з цього життя. Але ми відродилися. Ми маємо нове приміщення, ми маємо сучасне обладнання, про яке, може, ми мріяли колись", – говорить лікарка.

Марина вважає: лікарня з Сєвєродонецька – це не тільки медична допомога, а й частинка знайомого світу для переселенців.

"Ми намагаємося для них бути частиною їхнього дому. До нашої родини долучаються люди з інших міст та містечок – Бахмута, Енергодара, Краматорська", – каже вона.

"Ми відродилися". Як працює лікарня з Сєвєродонецька в Дніпрі

Лікарня з Сєвєродонецька в Дніпрі. Суспільне Дніпро

Які фахівці приймають і які операції вже роблять

На початку серпня Сєвєродонецька лікарня відновила поліклініку. За цей час її відвідали понад 5 тисяч пацієнтів. Нині тут ведуть прийом терапевти, гастроентерологи, кардіологи, окулісти, каже медична директорка Оксана. Наприкінці минулого року провели першу операцію.

"Оперативне втручання – у рамках хірургії одного дня. Пацієнт приходить, якщо показане втручання, йому роблять операцію, він залишається у лікарні до вечора або скільки буде потрібно", – зазначила керівниця закладу.

У планах зараз – відкрити ще й стаціонар Сєвєродонецької лікарні та проводити складні операції пацієнтам.

 

Джерело: Суспільне новини - ]]>https://suspilne.media/356936-mi-vidrodilisa-ak-pracue-likarna-z-severod...]]>

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (3 оценок)