Оновлення сєвєродонецьких музичних шкіл: від музичних інструментів до вікон

16-01-2017

27 років не оновлювалися музичні інструменти і навчальне обладнання Сєвєродонецької музичної школи № 1. На їх придбання рішенням депутатів міської ради були виділені гроші, і наприкінці 2016 року перша музична школа отримала 6 нових скрипок, віолончель, духову трубу, цифрове фортепіано YAMAHA, кларнет, флейту французької системи, інтерактивну дошку в кабінет теоретичних дисциплін.

У Сєвєродонецьку музичну школу № 2 також поступили нові музичні інструменти: 2 скрипки, флейта і труба. До кабінету теоретичних дисциплін закуплено і вже встановлено нову інтерактивну дошку. У будівлі другої музичної школи на нові замінені всі 76 старих вікон та всі шість дверей аварійних виходів. Всі роботи і закупівлі проведені за рахунок грошей міського бюджету, виділених депутатами на сесії міської ради.

Інф. «СВ»