Ольга Поркуян – Почесний громадянин міста Сєвєродонецька

25-08-2021

Ректору Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля професору Ользі Вікторовні Поркуян присвоєно звання «Почесний громадянин міста Сєвєродонецька».

На головній святковій сцені під час урочистостей до 30-ї річниці незалежності України керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк привітав Ольгу Поркуян з відзнакою та відзначив її особистий вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та розвиток вищої освіти у місті Сєвєродонецьку та в області.

Ольга Вікторівна пройшла трудовий шлях від інженера, молодшого наукового співробітника, асистента до доцента, завідувача кафедри з наукової та виховної роботи, директора СТІ, проректора з наукової та міжнародної роботи університету, ректора СНУ ім..В.Даля.

На сьогоднішній день показники діяльності очолюваним нею університету є одним із найвищих серед університетів Луганщини.

Ольга Поркуян є автором 170 наукових праць, 20 патентів та авторських свідоцтв, трьох підручників та чотирьох навчальних посібників з грифом МОН.
Нагороджена: нагрудним знаком Міністерства науки і освіти України «Відмінник освіти», почесною відзнакою Луганської облдержадміністрації «За розвиток регіону», нагрудним знаком Міністерства науки і освіти України «За освітні та наукові досягнення», відзнакою ВЦА м.Сєвєродонецьк «За заслуги перед містом Сєвєродонецьком».