Фестиваль кавунів «Баштан-фест»: смачне та насичене свято

25-08-2021

24 серпня на спортивній культурно-оздоровчій базі "Лисичанець"  (Водна Станція) проведено  фестиваль кавунів «Баштан-фест».

Захід організовано за підтримки:

• Сєвєродонецька міська Військово-цивільна адміністрація
  • Лисичанська міська Військово-цивільна адміністрація
  • Асоціація української миротворчої школи та Kurve Wustrow
  • ГО "Кризовий медіа-центр "Сіверський Донець

Заступник керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Ельвіна Марініч та заступник керівника Лисичанської міської ВЦА Олег Калінін відкрили фестиваль та  привітали присутніх з Днем незалежності України, а також  висловили слова вдячності херсонській делегації за смачну та соковиту складову фестивалю.

Розпочалося свято з вистави на пристані «Водної станції», яку підготували вихованці міського колективу «Талісман» та Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. В музичній, ігровій та віршованій формі була проведена урочиста символічна зустріч передачі кавунів з Херсонської області.

Баштан фест був насичений різноманітними активностями: виставка-ярмарок сєвєродонецьких майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Зроблено з любов’ю», змагання, конкурси, виступи вуличних музикантів, хореографічний майстер-клас і, звичайно ж, дитячі розваги.

На всіх локаціях працювали творчі колективи Сєвєродонецького міського Палацу культури та Клубу селища Сиротине, спортивні клуби Лисичанська та Сєвєродонецька. Херсонщина також привезла свої творчі виступи та колорит.

Всі охочі могли поласувати херсонськими кавунами та весело провести час. Як кажуть організатори фестивалю, кавунів з’їдено сила силенна.