Ви тут:

Олександр Стрюк приймає участь у регіональному форумі «Реформа шкільного харчування»

08-10-2021
Категорія: 

8 жовтня керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк разом з начальником управління освіти СМВЦА Ларисою Волченко у складі делегації від Луганської області під керівництвом голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая приймає участь в третьому регіональному форумі «Реформа шкільного харчування».

Форум проходить в м.Дніпро за безпосередньої ініціативи та участі Першої леді України Олени Зеленської та Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.Основою «Реформи системи шкільного харчування» визначена безпечність та якість.

Спікерами панелі з цього питання виступили міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, голова Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Владислава Магалецька, державний експерт Директорату громадського здоров’я МОЗ Тетяна Скапа та засновник соціального проєкту «Нове шкільне харчування» зі зміни культури харчування «Cult Food».

Модератор панелі – голова правління Національної асоціації громадського харчування Орест Степаняк.

Присутні на заході обговорюють питання передумови, актуальність, необхідність змін, кінцеву мету та основні етапи Реформи шкільного харчування.

Основою безпечної організації харчування фахівцями та експертами визначена «Система НАССЗ».  

Розглядаються на форумі питання організації безпечності харчування, рекомендації та системи меню.

Наступні панелі заходу включають «Нові стандарти громадського харчування» з теоретичною та практичною частиною – приготування повноцінного денного раціону та «Публічні закупівлі. Якісний і проєктний підхід».

Завершальною панеллю заходу визначена «Дискусійна платформа: запитання-відповіді».

 

Слід зазначити, що на території Сєвєродонецької міської громади активно вивчаються та впроваджуються найкращі надбання проєкту "Нове шкільне харчування" в рамках Реформи шкільного харчування. Зокрема під час освітнньго форуму «Україна 30: освіта Сєвєродонецької міської територіальної громади в умовах децентралізації» (м.Сєвєродонецьк, 30.08.2021) відбулася панельна дискусія «Розбудова системи здорового харчування в закладах освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади» - https://sed-rada.gov.ua/novini-mista/vidbuvsya-osvitniy-forum-ukrayina-30-osvita-sievierodoneckoyi-miskoyi-teritorialnoyi-gromadi-v-umovah-decentralizaciyi_30-08-2021

]]>https://www.youtube.com/watch?v=0sGnrR8GVc8]]>

]]>https://www.youtube.com/watch?v=FGuZ1eTmq-Q]]>

]]>https://www.youtube.com/watch?v=7IO0BcgMhTU]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)