Олександр Стрюк: «Будемо виховувати нове покоління спортсменів» - у Сєвєродонецьку відбувається капремонт двох басейнів

07-02-2022

Відновлення спортивної інфраструктури, а особливо для занять водними видами спорту, в Сєвєродонецькій міській територіальній громаді суттєво активізувалося у 2021 році.

Так, в рамках реалізації Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Сєвєродонецьку 15 грудня 2021 року після капітального ремонту відбулося відкриття басейну ДЮСШ ВВВС «Садко».

А завдяки безпосередньому сприянню народного депутата України Олексія Кузнєцова громада отримала від держави кошти на капітальний ремонт басейнів комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (КДЮСШ) № 4, який розташований у приміщенні ліцею «КОЛЕГІУМ» (вул. Гоголя, 37).

Ремонтні роботи були розпочаті влітку минулого року після проходження всіх проєктних та фінансових процедур.

Станом на сьогодні, 7 лютого, роботи на завершальній стадії.

Керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк провів робочу нараду, на якій з підрядником В’ячеславом Орловим та керівником ДЮСШ 4 Сергієм Чумаком обговорив готовність об’єкту до пуску.

«Сьогодні ми переглянули готовність басейну до запуску. Ремонт об’єкту здійснювався за рахунок коштів, які були виділені на соціально-економічний розвиток за сприяння нашого мажоритарного депутата Олексія Кузнєцова. На теперішній час зроблено повністю капітальний ремонт зали та чаші басейну, допоміжних приміщень, спортивної зали, оновлено циркуляційно-фільтраційне обладнання. Об’єм чаші басейну складає 345 кубічних метрів», - зазначив Олександр Стрюк, - «Основні капітальні роботи вже завершено. Технологічне обладнання змонтоване, чекаємо на опресування і пуско-налагодження. Наразі підрядником завершується монтаж вентиляційного обладнання. Басейн має бути запущений наприкінці лютого – початку березня. Для занять наші діти отримають повністю новий басейн, який відповідатиме сучасним нормам. Будемо виховувати нове покоління спортсменів».

Крім того, за сприяння народного депутата України Олексія Кузнєцова відбувається ремонт басейну КДЮСШ4 на базі Сєвєродонецької СЗШ № 18.

Це невеличкий басейн, але він орієнтовний на молодший вік вихованців. Там передбачається проведення занять і для дітей з інвалідністю. На сьогодні там ведуться роботи в приміщеннях спортивної зали та зали з хореографії, в планах - ремонт даху. Зроблено ремонт чаші басейну, виконано покриття чаші басейну плівкою ПВХ. Виконано монтаж технологічного обладнання, встановлено сучасні фільтра, теплообмінники, циркуляційні насоси. Завершення ремонтних робіт планується в поточному році.

Директор КДЮСШ4 Сергій Чумак додав: «Ми в тісній співпраці з громадською організацією «Мама діє». Цей басейн спочатку за своїми габаритами та глибиною призначений для навчання плаванню дітей початкових класів. З 2010 року в ньому не було води. Наразі йде капітальний ремонт. Спочатку ідея була в тому, щоб навчати дітей молодшого шкільного віку плаванню та готувати їх для заняття в басейні Колегіуму. Проєктом передбачено також можливості для занять дітей з інвалідністю. Будуть встановлені пандуси на входах в приміщення басейну. Також, за проєктом передбачено монтаж гідропідйомника для спуску у воду».

Средняя: 5 (3 оценок)