Ви тут:

Офіцери СІМІС привітали учнів ВПТУ №92  з Днем знань

09-09-2016
Категорія: 

На запрошення керівництва Вищого професійно-технічного училища №92 м. Сєвєродонецька офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (ОЦЦВС) оперативно-тактичного угрупування (ОТУ) «Луганськ» у м. Сєвєродонецьк взяли участь у святковій лінійці з нагоди Дня знань.
Щиро та по-батьківськи привітав учнів директор навчального закладу Микола Ліщишин, після чого до слова було запрошено начальника ОЦЦВС полковника Богдана Харчука. У своєму виступі офіцер від імені командування ОТУ «Луганськ» привітав учнів та педколектив навчального закладу. 
Варто зазначити, що святкова програма сподобалася усім – і гостям, і учням. Адже ведучою свята була Ірина Носкова, яка вже багато років працює у ВПТУ. Під кінець дійства учні випустили у небо велику повітряну кульку у вигляді шкільного дзвоника у кольорах державного прапора України.
Організатори свята запросили офіцерів взяти участь у проведенні уроку патріотичного виховання. Скориставшись такою нагодою, військові розповіли учням, чому їм варто гордитися своїм походженням, що значить бути українцем і любити Україну не на словах, а на ділі. Крім того, дітям коротко розповіли про справжню роль Збройних сил України та геройські вчинки синів України, які в наші дні боронять територіальну цілісність та суверенітет нашої держави. Офіцери-жінки розповіли дівочій аудиторії про необхідність дотримання здорового способу життя, перспективність обраної професії та високу затребуваність у фахівцях сфери послуг у наші дні.
На прощання керівництво ВПТУ№92 запросило військових приходити у гості якомога частіше. Запрошення офіцерами ОЦЦВС прийнято та досягнуто домовленості про тісну співпрацю у подальшому з метою патріотичного виховання молоді.

Прес-служба ОЦЦВС ОТУ «Луганськ» (м. Сєвєродонецьк)

Рейтинг: 
Голосов пока нет