Нагороджено переможців  конкурсу проєкту пам’ятника «Героям АТО» у Сєвєродонецьку

28-05-2021

28 травня керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк вручив Подяки за професіоналізм, небайдужість, усвідомлену громадянську позицію та активну участь у міському конкурсі на кращий проєкт пам’ятника «Героям АТО» та нагороду – 5 тисяч гривень - переможцям конкурсу проєкту пам’ятника «Героям АТО» у Сєвєродонецьку Дмитру Прудову та Олегу Яновському.

Олександр Стрюк подякував учасникам конкурсу та переможцям: «Наші сучасники, а особливо нащадки повинні пам’ятати та знати про подвиг героїв АТО і ООС – саме вони разом з добробатами та волонтерами врятували Україну від підступного загарбника. Ви разом з вашими колегами зробили чудові патріотичні проєкти. Прийміть від мене особисто, від всіх учасників АТО і ООС та мешканців Сєвєродонецької міської територіальної громади щиру подяку за ваш талант. Тепер справа за нами – реалізувати проєкт у життя».

Зазначимо, що на участь у конкурсі до Сєвєродонецької міської ВЦА надійшло чотири проєкти під девізами: «Героям АТО», «Героям Слава!», «Мрія 6», «Пам’ятник «Героям АТО».

Кваліфікована комісія відібрала два найбільш привабливих - під девізом «Героям АТО» (автори - Дмитро Прудов та Олег Яновський) та  «Пам'ятник «Героям АТО» (автор - Валентин Галімов).

За результатами обговорень було визначено, що найбільше вимогам конкурсної документації відповідає проєкт під девізом «Пам'ятник «Героям АТО» - він і став переможцем.