Національна поліція України нагадує правила безпеки, які допоможуть врятувати життя

10-05-2023

Сили оборони України звільнили від ворога багато населених пунктів. Проте, відступаючи, загарбники свідомо робили все, щоб життя у цих районах було максимально небезпечним.

Тож, поліція нагадує, що у разі виявлення вибухонебезпечного предмета необхідно:

– негайно повідомити поліцію чи ДСНС за номерами «102» або «101»;

– не підходити до предмета, не торкатися і не пересувати його, не допускати до знахідки інших людей;

– припинити всі види робіт в районі виявлення вибухонебезпечного предмета;

– не користуватися засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух);

– дочекатися прибуття фахівців, вказати місце знахідки та повідомити час її виявлення.

Категорично забороняється:

– наближатися до вибухонебезпечного предмета;

– пересувати його або брати до рук;

– розбирати, кидати, бити по ньому;

– розпалювати поряд багаття або кидати в нього предмет;

– приносити вибухонебезпечний предмет додому.

Шановні громадяни, нагадайте своїм близьким та рідним, особливо дітям, правила мінної безпеки.

Пам’ятайте, що знання цих простих правил рятує життя!

Національна поліція України