На засіданні виконкому дискутували про несанкціоновану торгівлю

28-03-2019

На початку засідання виконкому 26 березня було вирішено розглянути питання, яке доповідав член виконкому Євген Старіков – щодо внесення доповнень до Переліку місць проведення ярмаркової та сезонної торгівлі до 01 травня 2019 року за адресами: вул. Курчатова, район будинку 30, та вул. Маяковського, район будинку 28.

Як зазначив доповідач, прийняття цього рішення – це тимчасова міра, яка викликана відсутністю території для реалізації сільськогосподарської продукції, адже на продовольчому ринку «Успіх» кількості місць для торгівлі недостатньо.

Євген Старіков запропонував вирішити питання щодо організації соціального сільгоспринку по пр-ту Гвардійському (район будинку 67).

Член виконкому Галина Слупська зауважила, що стихійна торгівля заборонена правилами благоустрою, але на сьогодні людям потрібно знайти місця для торгівлі , тобто допомогти їм.

Були різні думки членів виконкому.

Головуючий на засіданні заступник міського голови Олександр Ольшанський звернув увагу торгуючих, що прийняття цього рішення не надає дозволу на проведення ярмаркової та сезонної торгівлі за зазначеними адресами.

Під час обговорення були озвучені різні точки зору. Торгуючі безапеляційно вимагали дозволу на здійснення  всесезонної торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами та скаржилися на дії правоохоронних органів.

Мешканець будинку 30 по вулиці Курчатова висловив обурення від багатьох жителів прилеглих будинків стосовно порушення торгуючими громадського порядку та правил благоустрою та закликав нарешті зупинити несанкціоновану торгівлю.

Присутні на засіданні виконкому начальник Сєвєродонецького відділу поліції ГУНП в Луганській області Е.Свєтов і начальник управління патрульної поліції в Луганській області ДПП О. Гостіщев наполягали на додержанні чинного законодавства з питань благоустрою та торгівлі, зокрема конституційних прав мешканців прилеглих будинків по вул. Курчатова до місць несанкціонованої торгівлі. Тобто при реалізації своєї продукції торгуючі порушують права громадян на тишу. Керівники правоохоронних структур запевнили, що будуть продовжувати проводити роботу з припинення несанкціонованої торгівлі на території Сєвєродонецька.

Керуючий справами виконкому Юрій Журба запропонував у визначений регламентом виконкому строк внести озвучені членами виконкому пропозиції у це рішення.

Средняя: 5 (3 оценок)