На війні загинув радіоведучий «Суспільного» з Сєвєродонецька Дмитро Сірик

25-04-2023

Радіоведучий «Суспільного» Дмитро Сірик загинув у бою 20 квітня, захищаючи Україну. Йому було 36 років.

Дмитро народився в Сєвєродонецьку. Багато років працював у Луганську, а з моменту окупації обласного центру у 2014 році повернувся до рідного міста.

Завжди хотів приїхати в звільнений від російських загарбників Луганськ та там відбудовувати українське мовлення.

Понад 15 років працював на радіо, був діджеєм, музичним редактором, радіоведучим, зокрема, і на радіо «Пульс». У радіоефірі слухачі знали Дмитра під псевдонімом Іван Лопата.

Коли почалося повномасштабне військове російське вторгнення, Дмитро Сірик якнайшвидше евакуював батьків, сина та наречену у безпечний регіон. А в березні 2022 року став до лав ЗСУ – був стрільцем-снайпером.

Сєвєродонецька міська військова адміністрація висловлює щирі співчуття рідним і близьким Дмитра.