Єля та Вікторія Писані з дитячо-юнацького ансамблю "Усмішка" (м.Сєвєродонецьк) - переможниці обласного конкурсу "Барвиста писанка"

25-04-2023

Завершився обласний інтернет-конкурс дитячої творчості «Барвиста писанка», який проходив протягом квітня. Започаткований Луганським обласним центром народної творчості з метою збереження, розвитку та популяризації народного мистецтва, пошуку обдарованих дітей та молоді, він вже став щорічним. В цьому році взяли участь більше 30 талановитих дівчаток та хлопчиків з різних куточків нашої рідної Луганщини.

Представлені на конкурсі роботи були виконані в різноманітних напрямках та техніках: образотворче мистецтво, художній розпис, ліплення, бісероплетіння, аплікація, великодній декор, тощо.

Голосування відбувалося в соціальній мережі Facebook, з моменту розміщення конкурсних робіт. Переможцями стали учасники, які отримали найбільшу кількість голосів у ході відкритого онлайн-голосування.

Диплом І ступеня за рішенням глядачів: Еля та Вікторія Писані, ЗХК дитячо-юнацький вокальний ансамбль "Усмішка" Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості, (керівники - Ольга Панаріна, Роман Черних) – 72 голоси.

Диплом ІІ ступеня за рішенням глядачів: Рибалко Поліна, 5 років, місто Сватове Луганської області – 57 голосів.

Диплом ІІІ ступеня за рішенням глядачів: Коротун Антон, рій "НЕЗЛАМНІ" Марківського ліцею "КРОК" – 55 голосів.

Гран-прі конкурсу (за рішенням організаційного комітету): Рибіна Тетяна, декоративно-вжиткова студія «Чудова майстерня», Кремінський центр дитячої та юнацької творчості Кремінської міської ради, керівник Авчиннікова Олена Володимирівна.

Переможці в номінації «Великодній декор» (за рішенням організаційного комітету):

1) Царицанська Мирослава, 9 років, м. Гірське, Луганська область.

2) Новєнькова Анастасія, декоративно-вжиткова студія «Чудова майстерня», Кремінський центр дитячої та юнацької творчості Кремінської міської ради, керівник Авчиннікова Олена Володимирівна.

3) Нестеренко Руслан, гурток малювання «Різнокольорові краплинки» , Кремінський центр дитячої та юнацької творчості Кремінської міської ради, керівник Нестеренко Олена Вікторівна.

4) Голій Марта, декоративно-вжиткова студія «Чудова майстерня», Кремінський центр дитячої та юнацької творчості Кремінської міської ради, керівник Авчиннікова Олена Володимирівна.

5) Зуйкін Лев, рій "НЕЗЛАМНІ" Марківського ліцею "КРОК".

Луганський обласний центр народної творчості бажає всім учасникам творчого злету думок, креативних ідей, безлічі однодумців, успішної самореалізації, здоров’я та успіху у всьому!

За інформацією: Луганський обласний центр народної творчості - ]]>https://www.facebook.com/narodna.tvorchist/posts/pfbid023f8DgigPUcgQ6Gb9...]]>