На радість дітям!

29-08-2019

28 серпня у Сєвєродонецьку по вулиці Лисичанська в районі будинків 3-а та 6-а був відкритий черговий новий ігровий дитячий майданчик. Слід зазначити, що це вже 4-й майданчик для дітей, який встановлюється у місті протягом останнього місяця.

Як зазначила член виконкому Сєвєродонецької міської ради Марина Крохмаль, яка завітала на захід, ігрові дитячі майданчики встановлюються завдяки підтримці депутатів з депутатської групи «Сєвєродончани» Олени та Ігоря Буткових: «Депутатська група «Сєвєродончани» приділяє посилену увагу питанням безпеки, виховання та організації дозвілля дітей. І відкриття ігрових дитячих майданчиків – це одна із ланок такої роботи. Наші депутати Олена та Ігор Буткови завжди знаходять можливість вирішити як питання організації дитячого дозвілля, так і безліч інших. Тому сєвєродончани з різних мікрорайонів міста і звертаються до них про допомогу. І вони її знаходять. Тому сьогоднішнє свято не перше і не останнє, бо дарувати радість, щастя і гарний настрій дітям – це блага і почесна місія!»

Відкриття пройшло весело, пізнавально і запально, бо на свято завітали творчі колективи міського Палацу культури. Малеча з навколишніх будинків разом з батьками, дідусями й бабусями приймали участь в конкурсах, атракціонах та запальних танцях і заспівках. А найактивніші учасники святкового дійства отримували призи та подарунки.

За словами жителів навколишніх будинків свято вдалося, бо їхні маленькі діти та онуки отримали незабутні емоції та гарний настрій. Мешканці щиро подякували депутатам за приємний і корисний подарунок та організацію свята.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (3 оценок)