Комісія з безпеки дорожнього руху

29-08-2019

27 серпня відбулось чергове засідання постійної міської комісії з безпеки дорожнього руху під головуванням першого заступника міського голови Олега Кузьмінова.

Потребували розгляду членів комісії 17 питань порядку денного. Звернення надійшли від городян, депутатів міськради, керівників виконавчих органів міської ради та підприємств, від Управління патрульної поліції.

Як завжди обговорювались питання нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, світлофорних об’єктів; у тому числі узгодили облаштування майданчика для паркування транспортних засобів на 3 машиномісця за адресою: вул. Курчатова, 19, та інші. З усіх питань було прийнято відповідні рішення.

Зокрема, колективне звернення мешканців 29-го кварталу щодо відновлення знаків «В’їзд заборонено» при в’їзді в квартал з обох сторін та відновлення внутрішньо квартального дорожнього покриття комісія задовольнила, узгодивши встановлення дорожніх знаків.

Також голова комісії - перший заступник міського голови Олег Кузьмінов доручив УЖКГ міської ради включити квартал № 29 та ще одну адресу:  вул. Сметаніна, 30 і 32 (за зверненням мешканців) у план робіт по відновленню міжквартальних доріг на 2020 рік.

Комісією вирішено перенести дорожню розмітку «Пішохідний перехід» в зону дії дорожніх знаків та світлофорів у районі зупинки громадського транспорту по вул. Шосе Будівельників 5, зупинка вул. Космонавтів (магазин «Мікс»).

Мешканці 50-го кварталу за рішенням комісії отримають при в’їзді та на виїзді на/з територію/ї кварталу знак «Житлова зона».

Надано дозвіл на демонтаж залишків зупинки громадського транспорту по вул. Єгорова, 9.

Розглянувши звернення депутата Сєвєродонецької міської ради Л.Л. Летючої щодо заборони  транзитного проїзду великогабаритного, великовантажного транспорту по вулицям селища Борівське, комісія доручила КП «СКС» запланувати закупівлю дорожніх знаків «Рух заборонено».

Технічні рішення щодо облаштування тролейбусних зупинок, запропоновані генеральним директором КП «СТрУ» О.М. Постильгою, вирішено вважати доцільними. Так, мова ведеться про зупинки на пр. Центральному за Льодовим Палацом спорту та по Шосе Будівельників біля Автовокзалу. Їх буде облаштовано зі встановленням відповідних дорожніх знаків.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере