На оздоровлення до дитячого санаторію «Прикарпатський» у м. Яремче поїхала ще одна група дітей Сєвєродонецької громади

11-07-2023

Управлінням соцзахисту населення Сєвєродонецької МВА підготовлено та спрямовано клопотання  до дитячого санаторію «Прикарпатський» у м. Яремче Івано-Франківської області про заїзд 15 дітей протягом 10-11 липня 2023 року.

Наступний заїзд планується у серпні.

Нагадуємо, що на початку року Сєвєродонецькою міською ВЦА запропоновано мешканцям Сєвєродонецької громади протягом 2023 року оздоровити дітей віком від 7 до 14 років, переміщених внаслідок бойових дій з території Сєвєродонецької міської територіальної громади, у дитячому санаторію "ПРИКАРПАТСЬКИЙ" у місті ЯРЕМЧЕ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Проживання та харчування для дітей зазначеної категорії є безкоштовними, проїзд дитини до санаторію та назад організовується батьками самостійно.

Максимальний період оздоровлення дитини влітку 21 календарний день

Дата заїзду - протягом 2023 року, обирається батьками самостійно.

Необхідні документи для заїзду дитини: санаторно-курортна карта.

Для реєстрації дитини одному з батьків або законному представнику необхідно заповнити гугл-форму за посиланням: ]]>https://forms.gle/8UaAJXhj41q5KMDNA]]>

Додаткова інформація за телефоном: 0668797669