Ви тут:

МОН запрошує працівників сфери освіти відсвяткувати День дошкілля 2023

26-09-2023
Категорія: 

Дошкілля — перша ланка, з якої діти починають освіту. Щодень вихователі й методисти навчають та виховують наших дітей, допомагають справлятися з емоціями та розуміти почуття. Щоб підтримати працівників дошкілля, надати їм навчальні ресурси та наголосити на важливості професії, 27 вересня Міністерство освіти і науки України проведе онлайн-подію, приурочену до Дня дошкілля. 

Уже завтра спікери зберуться наживо, а учасники долучаться онлайн, щоб спільно з вихователями, працівниками й керівниками дошкільних освітніх закладів відзначити професійне свято. 

Спікерами і спікерками заходу стануть:

  • Оксен Лісовий — міністр освіти і науки України;
  • Євгенія Смірнова — заступниця міністра з питань дошкільної освіти та інклюзії;
  • Інна Горбенко — психологиня, співзасновниця ЗДО «Сад можливостей ЩастяKids»;
  • Соломія Бойкович — освітня експертка, національна експертка ECERS-3, співзасновниця мережі ЗДО «Пташеня. Дитячий простір»;
  • Анастасія Коновалова — фахівчиня з відділу освіти ЮНІСЕФ;
  • Світлана Тарабарова — співачка, композиторка, багатодітна мама;
  • Олена Попова — монтессорі-педагогиня, експертка з усвідомленого батьківства, авторка книг для батьків і педагогів;
  • Олександр Гавриленко — координатор Early starters international в Україні.

Запрошуються вихователі, керівники і працівники закладів дошкільної освіти долучитися до святкування Дня дошкілля. На заході учасники дізнаються більше про психоемоційне здоров'я та чому воно є важливим для якісної взаємодії з дітьми, а також про можливості та корисні ресурси для вихователів і дітей. Наприкінці заходу відбудеться щорічне нагородження працівників сфери освіти.

Коли: 27 вересня, 13:00-16:00

Де: онлайн-трансляції на ]]>фейсбук-сторінці]]> та ]]>ютуб-каналі]]> Міністерства освіти і науки України, фейсбук-сторінках ]]>ЮНІСЕФ]]> та ]]>Освіторії]]>.

Захід підтримується в межах Програми EGAP, що впроваджує «Фонд Східна Європа» коштом Швейцарії. Партнерами заходу є Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та ГС «Освіторія».

 

За інформацією: Міністерство освіти і науки України - ]]>https://mon.gov.ua/ua/news/mon-zaproshuye-pracivnikiv-sferi-osviti-vidsv...]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)