Ви тут:

10 років колонії загрожує колаборанту з смт. Борівське Сєвєродонецької міської територіальної громади

26-09-2023
Категорія: 

СБУ розслідує діяльність колишнього бойовика НЗФ, призначеного рашистами на керівну посаду в окупаційній адміністрації на Луганщині.

СБУ зібрала докази злочинної діяльності призначеного окупантами начальника відділу так зв. «адміністрації міста Сєвєродонецька лнр» та повідомила йому про підозру в колабораційній діяльності.

Задокументовано, що з серпня 2022 року окупаційний «відділ із забезпечення життєдіяльності смт. Борівське» очолює 41-річний мешканець цього населеного пункту.

«Начальник» є колишнім членом «казачого» збройного угруповання, у складі якого він з 2014 року воював проти України на території Луганської області.

Після захоплення Борівського загарбники призначили «заслуженого» бойовика керувати населеним пунктом та утверджувати окупаційний режим.

Зловмиснику повідомлено про підозру в колабораційній діяльності за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.

Йому загрожує до 10 років колонії та конфіскація майна.

За цією ж статтею відповідатимуть перед законом і його «колеги» по окупаційним «органам влади» - очільники «відділів життєзабезпечення» селища Білолуцьк, міста Привілля, сіл Новорозсош та Донцівка рашистських «адміністрацій» Новопсковського району та м. Лисичанська.

Тривають слідчі дії, які проводять співробітники ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.

 

]]>3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Сєвєродонецьк]]>

]]>https://www.facebook.com/ssu.sievierodonetsk/posts/pfbid02GkDqWKoFH96YJu...]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)