Ви тут:

Міжнародні донори нададуть Україні 17 млн євро на житлове кредитування для ВПО

24-05-2023
Категорія: 

Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук зустрілася з представниками Держмолодьжитла й Офісу Кредитної установи для відбудови (KfW) в Україні.

З 2021 року вони успішно реалізують в Україні доступну програму кредитування житла для внутрішньо переміщених осіб.

Упродовж цього періоду понад 650 переселенців отримали кредит (зі ставкою 3% річних) на загальну суму 892,6 млн гривень. Цю грантову програму реалізує Держмолодьжитло за фінансування Уряду Німеччини через Кредитну установу KfW.

У 2023 році на реалізацію житлового кредитування для ВПО міжнародні донори нададуть Україні додатковий грант у розмірі 17 млн євро.

«Це одна з найдієвіших програм забезпечення ВПО доступним житлом. Дякую всім причетним, що допомагаєте людям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Своєю чергою сприятимемо залученню до грантової програми інших міжнародних донорів. Це стане потужним майданчиком для інтеграції ВПО у нові громади!» – наголосила Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук.

 

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України - ]]>https://minre.gov.ua/2023/05/24/mizhnarodni-donory-nadadut-ukrayini-17-m...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет