Ви тут:

ДБР продовжує викривати зрадників: повідомлено про підозру чотирьом правоохоронцям з Сєвєродонецька та Генічеська

24-05-2023
Категорія: 

Працівники ДБР заочно повідомили про підозру чотирьом правоохоронцям, які зрадили Україну та пішли служити у лави окупантів.

Так, у Сєвєродонецьку після початку повномасштабного вторгнення російських військ один з фігурантів проігнорував наказ керівництва про евакуацію та очолив так зване пожежне депо «мчс лнр» міста. За активну співпрацю з загарбниками від окупаційної адміністрації він вже встиг отримати грамоту.

Інший зрадник приїхав до Сєвєродонецька вже після 24 лютого 2022 року і також пішов на «службу» до пожежної частини так званого «мчс лнр».

Третій фігурант до окупації очолював одну з пожежно-рятувальних частин Сєвєродонецька. Але, після тимчасової окупації міста, обійняв посаду начальника пожежної частини «мчс лнр» в Рубіжному Луганської області. Крім того, він брав участь у зустрічі з делегацією невизнаної Абхазії, про що надав інтерв’ю пропагандистським телеканалам.

Ще один правоохоронець пішов працювати на окупантів у Генічеську. Він влаштувався на роботу у фейковій установі окупаційної адміністрації – так званій міліції, що діяла за законами рф.

Трьом експравоохоронцям з Луганської області заочно повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

Фігуранту, який працює на окупантів в Генічеську, заочно повідомлено про підозру у добровільному зайнятті посади в незаконному правоохоронному органі (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Санкція статей передбачає покарання у вигляді довічного ув’язнення.

Процесуальне керівництво здійснює Луганська обласна прокуратура та Херсонська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.

]]>]]>

]]>]]>

 

 

Джерело: Державне бюро розслідувань - ]]>https://dbr.gov.ua/news/dbr-prodovzhue-vikrivati-zradnikiv-povidomleno-p...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет