Майже 9 мільйонів гривень на розвиток ЖКГ - сєвєродонецькі депутати вдосконалили міську програму

17-09-2019

Однією з найбільш гострих соціально-економічних проблем на сьогоднішній день у Сєвєродонецьку є технічний стан та рівень оснащеності об’єктів житлово-комунального господарства. На засіданні 71-ї (позачергової) сесії, яке відбулося 17 вересня, за ініціативою депутатської групи «Сєвєродончани» затверджена нова редакція «Міської цільової програми розвитку та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства м. Сєвєродонецька на 2019 рік» (далі – Програма).

Головною метою Програми є створення умов, що сприятимуть забезпеченню ефективного і доцільного обслуговування та цілорічного утримання в належному стані житлового фонду міста, покращенню технічного стану та рівня оснащеності об’єктів ЖКГ, впровадження енергозберігаючих технологій, економії паливно-енергетичних ресурсів.

Досягнення цієї мети можливе шляхом технічного переоснащення підприємств ЖКГ, подальшого удосконалення системи генерування, транспортування та розподілу теплової енергії, підвищення якості експлуатації та технічного обслуговування основних засобів, впровадження інноваційних технологій.

Програма реалізується за такими напрямками:

- утримання житлового фонду в належному стані;

- капітальний ремонт нежитлових об’єктів КП «Житлосервіс «Світанок», об’єктів КП «Єдина аварійно-диспетчерська служба м. Сєвєродонецька» та КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго».

Виконання заходів Програми забезпечується за рахунок коштів міського бюджету в межах призначень та інших джерел, не заборонених чинним законодавством України. Загальний обсяг фінансових ресурсів - 8811,584 тис. грн.

На капітальний ремонт об’єктів КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго», а саме котла №3 котельні 83-го мікрорайону Програмою передбачається 2600,004 тис. грн.; теплових мереж об’єкту СЗОШ №15, вул. Федоренка, 39 - 66,670 тис. грн.; теплових мереж об’єкту ДНЗ №24, вул. Енергетиків, 15 - 250,736 тис. грн.; теплових мереж об’єкту ДНЗ №11, вул. Енергетиків, 28а - 677,594 тис. грн..

Для розробки проектної документації на встановлення твердопаливних котлів на виробничих базах КП «ЄАДСС» в межах Програми передбачено 100,0 тис. грн., а на обслуговування комерційних вузлів обліку теплової енергії - 761,486 тис. грн.

КП «ЄАДСС» на придбання матеріалів для капітального ремонту покрівлі складських та побутових приміщень Програмою передбачається 60,690 тис. грн.; матеріалів для зовнішнього утеплення побутових приміщень - 39,750 тис. грн.; бензинових генераторів - 15,0 тис. грн.; мотокоси - 7,3 тис. грн.; вантажопасажирського автомобіля - 453,0 тис. грн.; твердопаливного котла для КП «ЄАДСС» - 33,360 тис. грн.; мережного насоса №2 котельні 83-го мікрорайону - 990,0 тис. грн.; вузлів комерційного обліку теплової енергії (лічильники) для обмінного фонду - 999,990 тис. грн..

Також Програмою передбачено кошти на придбання для УЖКГ та КП «Житлосервіс «Світанок» трьох мотоциклів триколісних (164,520 тис. грн.), трьох мотоблоків з навісним обладнанням (75,0 тис. грн.), трьох косарок тракторних роторних (108,0 тис. грн.), трьох дренажних насосів (12,9 тис. грн.), генератора дизельного (23,0 тис. грн.), 878-ми поштових скриньок (888,580 тис. грн.), матеріалів для обслуговування систем опалення (199,5 тис. грн.).

На проведення технічного обстеження гуртожитку щодо стану та визначення можливості його подальшої експлуатації і подальшої розробки проектно-кошторисної документації за адресою пр. Космонавтів, 18-а Програмою передбачено 35,204 тис. грн.; інвентаризацію та виготовлення технічних паспортів нежитлових приміщень - 18,0 тис. грн.; капітальний ремонт міського туалету на пл. Перемоги - 231,3 тис. грн..

Слід зазначити, що з початку року більша частина завдань Програми новою командою міської ради вже виконана, і нова її редакція викликана необхідними корегуваннями.

Організацію управління, контроль за виконанням завдань і заходів Програми здійснює УЖКГ міськради, а загальний контроль за її виконанням - Постійна депутатська комісія по управлінню житлово-комунальним господарством, власністю, комунальною власністю. побутовим та торгівельним обслуговуванням Сєвєродонецької міської ради.

Средняя: 5 (2 оценок)