Депутати затвердили зміни до бюджету

17-09-2019

17 вересня на засіданні 71-ї (позачергової) сесії Сєвєродонецької міської ради депутатами внесені зміни до міського бюджету. Головував на засіданні секретар ради, в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

Розпорядженням голови Луганської облдержадміністрації від 13.09.2019 № 721 Сєвєродонецьку виділено субвенцію з місцевого бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у сумі 1 055 899 грн. У зв’язку з цим міськими депутатами збільшено доходну частину бюджету міськради на відповідну суму.

За ініціативою депутатської групи «Сєвєродончани», управлінню охорони здоров’я міськради перерозподілені кошти, передбачені на інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я кошти у сумі 321 500 грн. Їх вирішено спрямувати на придбання інсуліну.

Управлінню житлово-комунального господарства міськради за рахунок перерозподілу раніше виділених асигнувань міські депутати виділили кошти на:

- виготовлення містобудівної та правоустановчої документації на земельні ділянки для обладнання зупинок міжміського та приміського транспорту у сумі 44 234 грн.;

- придбання сміттєклапанів для сміттєпроводів житлових будинків у сумі 54 000 грн.;

- поточний ремонт тротуару по вул. Новікова (для облаштування велосипедних доріжок) у сумі 80 869 грн.;

- придбання металевих дверей в сміттєкамери житлових будинків у сумі 48 000 грн.;

- капітальний ремонт дитячого футбольного майданчику з улаштуванням металевої огорожі, розташованого біля житлових будинків по пр. Гвардійський, 63-б, 61-а, 61-б у сумі 76 642 грн..

Відділу капітального будівництва міськради депутати передбачили кошти на капітальний ремонт тротуару на перехресті вул. Гагаріна - вул. Вілєсова у сумі 64 658 грн.

За зверненням відділу освіти міськради перерозподілено видатки на проведення витрат для участі у всеукраїнському семінарі-практикумі директорів центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді.