Масляні гуляння у Сєвєродонецьку (+НОВІ ФОТО)

14-03-2021

14 березня у Сєвєродонецьку на площі Перемоги та біля Льодового Палацу Спорту упродовж дня проходило одне із найулюбленіших свят мешканців міста - Масляні гуляння.

Близько 11-ї години всі бажаючі зібралися біля Льодового Палацу спорту, де відбувався атракціон «Стовп з подарунками» та спортивно-розважальні змагання і конкурси. Від організатора заходу – Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації переможці отримували чудові цінні призи – мікрохвильові печі, мультиварки, пилососи, блендери, набори інструментів, соковижималки, шашличниці, конвектори та інші. Вручали подарунки заступники керівника СМВЦА Олег Кузьмінов та Ірина Степаненко.

На головній сцені до святкового настрою надихав виступ військових артистів та оркестру "Едельвейс", які своїми запальними номерами радували сєвєродончан та гостей міста.

З головної сцени Сєвєродонецька городян та гостей міста привітали з Масляною керівник Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, народний депутат України Олексій Кузнєцов та керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк.

Після поздоровлень шанованих гостей розпочалася святкова розважальна програма та концертно-театралізоване дійство «Весела Масляна», яку підготували творчі колективи міського Палацу культури, Центру дитячо-юнацької творчості та СДЮК «Юність».

Для маленьких гостей був організований показ військової техніки. Досвідчені інструктори розповідали про її характеристики та особливості.

За доброю традицією наші захисники приготували та пригощали всіх бажаючих безкоштовними козацьким кулішом, гречневою кашою та чаєм.

Активно працювала ярмаркова торгівля. Найбільша кількість покупців була біля продавців сувенірною продукцією, млинців та шашлику.

В районі центральних фонтанів проходили конкурси, ігрові заходи та виставка творчих робіт художників і майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.

На завершення свята аніматори СДЮК «Юність» влаштували запальні танцювальні хороводи з проводу зими та зустрічі весни.

Також дивіться фотоальбом "]]>Масляні гуляння у Сєвєродонецьку 2021]]>" на нашій сторінці соцмережі Facebook.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)