Перше засідання Наглядової ради проєкту «Покращення житлових умов внутрішньо переміщених осіб на Сході України»

15-03-2021

11 березня 2021 року в онлайн форматі відбулося перше засідання Наглядової ради в рамках реалізації проєкту «Покращення житлових умов внутрішньо переміщених осіб на Сході України», який  передбачає забезпечення житлом близько 1500 внутрішньо переміщених осіб до 2025 року.

Проєкт реалізується Представництвом Міжнародної організації  міграції в Україні (МОМ) за фінансуванням Уряду Німеччини через Банк розвитку KfW. Реалізаторами проєкту з української сторони є також Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, міська рада м. Краматорська та ВЦА м. Сєвєродонецька, з якими МОМ уклало Меморандум про співпрацю у вересні 2020 року.

Від ВЦА м. Сєвєродонецьк участь у засіданні прийняли керівник ВЦА м. Сєвєродонецьк Олександр Стрюк та заступник керівника ВЦА м. Сєвєродонецьк Олег Кузьмінов.

В ході першого засідання учасники обговорили поточний стан Житлового проекту, погодили комунікаційну стратегію проєкту та пропозиції щодо створення організаційних структур в містах.

Додатково про перше засідання Наглядової ради: ]]>https://mtot.gov.ua/ua/1500-vpo-otrimajut-nove-jitlo-u-kramatorsku-ta-severodonecku-do-2025-roku]]>

Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку