Маленьким українцям - ВПО з Луганщини у Дніпрі допомагають психологи ДСНС

06-02-2023

Війна з усіма її жахами негативно впливає на свідомість людей, на їхній психологічний та фізичний стан. Особливо вразлива категорія – діти. Адаптуватися до сучасних реалій, легше сприймати усе, що відбувається навкруги, маленьким українцям допомагають психологи.

З дітьми, які тимчасово проживають в гуртожитку м. Дніпро, психологині ГУ ДСНС України у Луганській області провели заняття з елементами тренінгу. Темою і, власне, метою цього спілкування було зниження тривожності дітей під час війни.

Фахівчині доступно розповіли хлопчикам та дівчаткам, що саме може відбуватися з організмом людини через перенесений стрес і підвищену тривожність, і як з цим впоратися. Діти активно опрацьовували вміння самодопомоги під час стресу – дихальні та фізичні вправи, що допомагають заспокоїтися та зняти напругу. Все відбувалося в ігровій формі, з посмішками – адже саме так знання та навички засвоюються краще.

Психологічний стан дитини є дуже важливою складовою її загального здоров’я. Тож турбуючись про кожного маленького громадянина, ми піклуємося про здоров’я нашої нації в цілому.

]]>Головне управління ДСНС України у Луганській області]]> - ]]>https://www.facebook.com/lugdsns/posts/pfbid0c6LSxnYFAYFCGciLHYmhsjnJ1yW...]]>